Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Szabó Leila  EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Szabó Leila  EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Szabó Leila  EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Szabó Leila  EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Szabó Leila  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Szabó Leila  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Szabó Leila  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Szabó Leila  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Szabó Leila  EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Fekete Linda
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Márton Ivett
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Szabó Leila
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Tóth Natália
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Szabó Leila  I_vote_lcapSzabó Leila  I_voting_barSzabó Leila  I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Szabó Leila

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Szabó Leila
Ének szak
Ének szak
Szabó Leila


♫ Hozzászólásaim : 28
Join date : 2012. Oct. 20.
Age : 26
♫ Itt találsz meg : Budapesten össze vissza

Szabó Leila  Empty
TémanyitásTárgy: Szabó Leila    Szabó Leila  EmptySzomb. Okt. 20, 2012 8:08 am





Szabó Leila





Miss Sexy Lady

Bella Thorne











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:1997.11.14.
KOR:15
CSOPORT:Énekes
OSZTÁLY:9. énekosztály
KARAKTER: keresett



Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Lea, Jobb fél
SZERET:
- táncolni
- énekelni
- xboxozni
- olvasni
- London
- New York
- barátaimat
- családom
NEM SZERET:
- kelbimbó
- eső
- poci társamat
- denevérek
- fogszabályzót
BESZÉLT NYELVEK:
- magyar
- angol
- német
TITOK: Van egy ikertestvérem. Ez elég nagy titok, nem igaz?





Jellemem

Leila egy nagyon aranyos,kedves, pozitív személyiségű lány. Szája állandóan felfele görbül, nagyon ritkán lehet az ellenkezőjét látni. Életvidám, játékos és nagyon érzékeny. Mint minden embernek neki is vannak rossz napjai, olyankor maga alatt van és alig szól másokhoz. Azokban a napjaiban goromba és könnyen felidegesíthető, amúgy egy elég nyugodt személyiség. Türelmes és megértő, de ha egyszer hátba támadják nagyon nehezen bocsájt meg. Nem szereti ha parancsolgatnak neki, előszeretettel megy saját feje után. Szeret olvasni, görkorizni de a legjobban xboxozni szeret. Testvérét utálja, talán ő az egyetlen akiért soha semmit nem tenne meg. Minden barátjáért képes lenne tűzbe nyúlni. Szereti a védelmező szerepét játszani, de utálja ha ő van a középpontban. Visszahúzódó, de ha kell kiengedi a hangját. Könnyen barátkozik, aminek köszönhetően sok barátja van. Még az ellenségeivel, már ha van neki, azokkal is normálisan, kedvesen beszél. Nem szokott senkit lenézni, ezért ő se szereti, ha valaki lenézi őt. Azért benne is megtalálható a Szabó vér, aminek következtében hamar felkapja a vizet. Szereti a tisztaságot, minden mindig rendesen kell álljon a polcán. Úgy gondolja a legnagyobb erénye a tisztasága. Ennek érdekében még egy tisztasági gyűrűt is vett magának. Kedveli az olyan embereket akik ugyanazt az értékrendet vallják.




Előtörténetem/Szerepjáték példám

Már a pocakban sem kedveltelek túlságosan. Utáltam, hogy ott voltál velem és mindenen osztoznom kellet. Nem elég, hogy 9 hónapon keresztül kellet veled osztozkodnom, idekint is ugyanaz a mese megy. Tudtam én, sőt biztos voltam benne, hogy kettőnknek összeakad a bajuszunk. Kezdjük csak ott, amikor elvetted Puffi kisasszonyt. Na az nem volt szép, leharaptad az orrát és átkellet nevezzem Puffi Orr nélküli Kisasszonynak. Aztán ott volt az az eset is, mikor rágógumit tettél a hajamba! Tisztán emlékszem arra, ahogy anya próbálja kiszedni a hajamból miközben én sírdogálok. Te pedig elégedetten mosolyogsz, miközben apa épp leordítja a fejed. De hát mit számít az neked? Elhatároztad, hogy pokollá teszed az életemet, és higgy nekem én is belefogok adni apait anyait. Kedves Bal felem készülj fel a harcra! Ezen gondolatok siklottak át az agyamon, nem is tudom hányadára.Mióta az eszemet tudom, és az lassan 13 éve van, hogy saját akarattal és gondolkodási képességgel rendelkezem, próbálom megkeseríteni az életét. Többé kevésbé. Van amikor sikert aratok, de olyan is van mikor győz felettem. De nem fogom magam hagyni! Nem én, tudja csak meg, hogy milyen fából faragtak. Néha el is felejtkezem, hogy ugyanabból a vérből vagyunk. Ikrek lennénk vagy mi fene, mégsem érzem azt a köteléket. Elégedetten hagytam el a szobámat, az első napomon mindenkit leszeretnék venni a lábáról. Ez lesz az első napom az új iskolámban. Sikeresen elvégeztem a 8. osztályt és úgy határoztam, hogy beiratkozok a Sunshine-ba annak is az ének szakára. De legnagyobb problémámra abban az iskolában tanul az én kedves, aranyos bratyóm. Leballagok a lépcsőn, elveszem az uzsonnás zacskómat és már be is ültem az autóba. Kis idő múlva megérkezik életvidám édesanyám, és a komor testvérem. Egyáltalán nem örült annak, hogy én is abba az iskolába fogok járni. Imádta titkolni azt, hogy mi ketten testvérek vagyunk. Még a legjobb barátjának se mondta el. Amikor átjött bekellet zárkózzak a szobámba, és ha itt aludt akkor nekem elkellet mennem valamelyik barátnőmhöz. Persze mindezt nem ingyen tettem meg, ez mind pénzbe került. Milyen testvér lettem volna, ha nem kérek pénzt érte? Igazán rossz testvér lennék.
- Na várjátok az iskolát?- törte meg a kínos csendet anya daloló, csicsergő hangja. Bal felem csak motyogott valamit az orra alatt én meg csak annyit mondtam, hogy 'Ja.' Nemsoká egy hatalmas épület előtt megállt anya. Mesébe illő volt ez a hely, hatalmas, fantasztikus épület. Persze testvérem otthagyott és egyenesen befutott az épületbe. Én kedvesen elköszöntem anyától, majd útnak eredtem. Megkerestem a szekrényemet majd nagy nehezen sikerült kinyitnom. Közben a diákok elkezdtek beszállingózni, sokak már 5. osztályos koruktól ide járnak, úgyhogy nehéz dolgom lesz. Érzem ahogy égetőpillantások fúródnak a hátamba. Majd hirtelen egy csicsergő hang zavarta meg a térkép tanulmányozásomat.
- Szia! Te Leila vagy, igaz? Az én nevem Andrea és én leszek a körbevezetőd.- mondta vidáman, fülig érő mosollyal.
- Öm.. Helló. Igen én vagyok. Az pompás lenne, ez a térkép semmit sem használ. Csak összezavar.- válaszoltam ugyanolyan barátságosan. Bezártam a szekrényemet, majd odafordultam a Andreához. Olyan 10-15 centivel volt magasabb nálam, ugyanolyan vékony volt és a stílusa is hasonlított az enyémre. Miért nem áldott meg az Isten egy olyan testvérrel mint ő? Biztos ki akar velem cseszni! Nem baj csak... Andi karon fogott és elkezdte magyarázni mi merre, hogy és mikor. Nagyon hálás voltam érte, és közben elég jóba lettünk. Kiderült, hogy ugyanabba az osztályba járunk, ami még jobbá tette a napomat. Először is idegesíthetem a testvéremet avval, hogy ebbe az iskolába járok. Másodszor Budapest egyik legjobb sulijának tanulója lettem. Harmadik és talán ez a legjobb, hogy beszereztem magamnak egy remek barátot.




A hozzászólást Szabó Leila összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 21, 2012 6:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lengyel Nina
Ének szak
Ének szak
Lengyel Nina


♫ Egy kép rólam : Szabó Leila  Tumblr_mae8ipBNHS1rwna68
♫ Hozzászólásaim : 40
Join date : 2012. Sep. 21.
♫ Itt találsz meg : Budapest

Szabó Leila  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabó Leila    Szabó Leila  EmptyVas. Okt. 21, 2012 8:16 am

Elfogadva! Foglalj avit és titulust és mehetsz is játszani! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Szabó Leila
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szabó Ádám
» Szabó Viktória röpke kis élete készülőben.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: