Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
teljesen kéész EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
teljesen kéész EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
teljesen kéész EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
teljesen kéész EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
teljesen kéész EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
teljesen kéész EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
teljesen kéész EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
teljesen kéész EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
teljesen kéész EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Fekete Linda
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Lengyel Nina
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Márton Ivett
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Szabó Leila
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Tóth Natália
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
teljesen kéész I_vote_lcapteljesen kéész I_voting_barteljesen kéész I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 teljesen kéész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Végh Dávid
Zene szak
Zene szak
Végh Dávid


♫ Hozzászólásaim : 3
Join date : 2012. Dec. 07.
Age : 29
♫ Itt találsz meg : A reflektorfényben

teljesen kéész Empty
TémanyitásTárgy: teljesen kéész   teljesen kéész EmptyPént. Dec. 07, 2012 8:58 am


Végh-Devereux Dávid



Billie Joe Armstrong. Singer Guy. Diák. Dave,Zero .17. 10. Zene.

Jellem

Első látásra határozott, végtelenül makacs, pimasz tinédzsernek gondolhatsz. De csakolyan vagyok mint minden valamire való könyv. A csili-vili borítóval első látásra lenyűgözlek, a leírással felcsigázom a kíváncsiságod, minek után pedig megbízom benned, és engedem hogy 'kiolvass', a végtelenségig ledöbbentelek. Egyszerűbb vagyok, mint azt bárki hinné.
Az én életem kemény táblás könyvének kiadója, teljesen összefüggéstelenül alkotta meg a 'borítóm'. Mintha nem is olvasta volna történetem. Kívül egyszerre látszom vadnak és törékenynek, belül pedig cellux tartja össze a széttépett lapokat. Az egész lényem fekete fehér, akár a papírra nyomtatott betűk.
Ha nem tudsz egy könyvel azonosítani, képzelj csak el egy béna videojátékként, aminek feltűnően jó a grafikája.
Nos, még mindig van kedved közelebbről megismerni?
ET/Szj. példa

Melegszívű.Ha valaki rám néz,egy átlagos napon,ez sugároz belőlem.Ha viszont egy meghallgatásra,esetleg egy fellépésre megyek a bandámmal,mindenki azt mondja"full flegma".Megesik.Ami a humoromat illeti,mikor hogy.Általában könnyen kapható vagyok egy kis viccelődésre,de ha olyanom van,vagy a helyzet úgy kívánjak,kiűzök magamból mindennemű humort,és "full flegma" leszek.Állítólag nagyon menő vagyok. Én ebből semmit nem veszek észre,szerintem csak egy átlagos 17 éves kis ficsúr vagyok.Még a koncertjeinkre se járnak,max 15-20 ember ha lejön. Egyrészt ezért is jelentkeztem ide. Hátha egy kicsivel több tudásra tezsek szert,és valamivel nagyobb sikerünk lesz.Legalábbis ebben reménykedek. Az előző iskolám sima gimi volt,idén jöttem ide.11.-es lennék,de évet kellet ismételjek,hogy "ráálljak" az itteni menetre. Szerintem hülyeség. Vagyok annyira intelligens,hogy bármilyen stílusú iskolára rá tudjak állni.Vicc ez az egész. No mindegy.Sportokban,hát,hogy is mondjam,hogy szépen fejezzem ki magam...nem emelkedem ki.Igazából soha a büdös életben nem érdekelt se a foci,se a kosárlabda,sőt még az Olimpiákat is csak azért nézem,mert a családom nézi. A stílusom-ha még nem jött volna le-rocker.Fekete farmer,bakancs,szürke/fekete pólóban,és fekete bőrdzsekiben láthatsz általában az utcán. Hajam dús,általában összeborzolva hordom-ugyanis természetéből adódóan nem lehet máshogy-úgy a homlokom közepéig érne,ha belefésülném. Volt már a hajam fekete(alapból ilyen),szőke,kék,de még piros is!Amúgy imádom a hajam. Karjaimat tetoválások díszítik. 1995. február 14-én születtem Párizsban,anyukám volt a francia,apám magyar származású. A szüleim 5 éves koromban váltak el,anyukámmal éltem. Ennek ellenére utálom a középső nevem-anyám vezetéknevét-.
Nem érzem a magaménak. Olyan 'lájtos' nekem. 10 éves koromig éltem külföldön,ez magába foglalja Párizst, Düsseldorfot,és Greenwichet is. Így értelemszerűen beszélek anyanyelvi szinten magyarul,angolul,franciául és németül. Ahol eddigiekben laktam,mindegyik helyet imádtam. Ja meg Japánt. Japánt is imádom,bár ott még nem jártam. De a nyelvet valamilyen szinten beszélem. No mindegy,tovább. 14 évesen jutottam el arra a pontra,hogy gimnáziumot kell választanom. Kicsit el voltam keseredve,mikor egy normális szakközépet se találtam...így csak beírtam a kersőbe,hogy normális szakközép iskola....És erre kidobta a Sunshine-t:D
Röhögtem egy sort,pláne,mikor elolvastam,és rájöttem milyen tetű jó ez az iskola. Rögtön felvételiztem. És most itt vagyok. Várom,hogy felvesznek-e,vagy sem.
No mindegy,amíg várakozok mesélek még egyet,s mást.
Apámat máig nem ismerem-tudni illik anyám elég repedtsarkú volt-,ugyanis nem tudom ki az! Durva. Tényleg. Az emberek,mikor rá kérdezik,hogy hogy bírtam,egyszerűen zt mondom:"Nem tudom,de különösebben nem is érdekel". És ilyenkor "full flegma" leszek. Van két bátyám-gyűlölöm őket. Igazából mindhárman más apától vagyunk-bizonyítja ezt az is,hogy az egyikük néger, a másik meg vörös hajú,én meg ugye én.
Az egyik nap jött egy levelem. Az állt benne meghalt az egyik bátyám. Nem tudom melyik,mert a nevüket se nagyon tudom. De azért elmentem a szertartásra. A fekábbik volt az. Szerintem telekokózta az agyát i,ezért mondta fel a szolgálatot. Persze,persze,ez milyen meghökkentő,hogy a testvér ilyet ír a fivéréről,de könnyű olyanról így beszélni,akit az ember lánya fia nem ismer. A temetésen se sírtam. Elég furcsán néztek rám az ,emberek,mert állítólag "Nagyon jó ember volt." Hát nem tudom,de én az orránál még mindig láttam egy kis fehér port....Később a másik bátyám is meghalt,a kis vöröske. Szeretem becézni őket. A rendes nevüket soha nem tudtam. Állítólag Vöröske hivatásos pankrátor akart lenni. Mert ha Sheamusnak ment,neki mé' nem menne?! Most azért mert mindketten vörösek? Bitch Please. Végül is annyi a különbség,hogy Vöröskénk egy pálcikamanus, Sheamus meg egy hústorony. Apropó pankráció. Imádom. Egyszer voltam kinn egy mérkőzésen. Nagyon jó volt. Anyagi helyzetünkből adódóan elül ültem álltam őrjöngtem. CM Punk még nekem is dobta a pólóját. Általában undorodok más izzadtságától,de az övé SZENT! Ajj,már megint másról beszélek. Na szóval. Vöröske temetésén mondjuk kicsit elérzékenyültem,mert azt mondták,inkább elhamvasztották,olyan csúnya látványt nyújtott. Nagyon fáradt volt a sok edzéstől. Nem figyelt. Elcsapta egy busz. Ezért sajnáltam meg őt. Mert olyan pici volt a busz meg olyan naaaagy. Mondjuk jó is volt neki,mert nem szenvedett. Bár ki tudja? Szóval az ilyen apróságok annyira piszkosul le tudnak hangolni.
Már nagyon vártam hogy végre vége legyen. Amikor haza értem a temetéséről,-míly meglepő-anyámat az ágyában találtam valaki mással. Még mindig kínos a szitu,bármennyire is megszokott dolog ez nálunk. Ezért lementünk a haverokkal a folyópartra lazulni. Vittem a vízipipámat,persze ízesített cuccal,mert nem vagyunk annyi 'hárdkórok',hogy keményen toljuk. De aztán kiderült hogy mégis. Az egyik haverom(ex-dobos) hozott füvet. És az volt életem első beszívása. 15 évesen. Na igen,az egyik hülyegyerek hazament beállva,a szülei persze kiszúrták,és olyan állapotban simán elmondta ki adta a cuccot. A szülei feljelentették Mátét. Sittre került. Új dobosunk lett,aki sokkal jobb,mint Máté. Szerencsétlenem már szabadult,de nem vettük vissza.
The End.
Áááá de ciki. Nem tudok mit írni.
Csak ilyen teljesen fölösleges dolgokat.
Imádok olvasni. Kedvencem a Zabhegyező.
Imádok mangákat olvasni. Persze ezt titkolom,mert már a sima olvasásért is cikiznek. Kedvenceim a Death Note,Naruto,ééééés a Love.Com. No igen. Akármennyire cinkes,akkor is imádom. Kell egy olyan csaj,mint Risa.
Imádok animéket nézni. Ugyanezeket imádom,csak még hozzátenném a Bleachet és a Soul Eatert.
Őőőőőh van egy saját szerkesztésű blogom. Tumblr pontosan. Imádom! Ha valaki igazán meg akar ismerni ott nézzen utánam.
Imádok rajzolni,festeni. Mindent,de leginkább a mangák mennek. Míly' meglepő!
De ezt most minek írtam le? Mert muszáj? Ugyan...Ha valaki igazán kíváncsi rám,meg ismer,és mind megtudja,amit most leírtam. Ha meg valaki nagy ívből leszar, ezt se olvassa el. Na mindegy,aki elolvassa,remélem értékelni fogja,mert nem tudok valami jól fogalmazni. PÍSZ!


[strike]
Vissza az elejére Go down
Lengyel Nina
Ének szak
Ének szak
Lengyel Nina


♫ Egy kép rólam : teljesen kéész Tumblr_mae8ipBNHS1rwna68
♫ Hozzászólásaim : 40
Join date : 2012. Sep. 21.
♫ Itt találsz meg : Budapest

teljesen kéész Empty
TémanyitásTárgy: Re: teljesen kéész   teljesen kéész EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am

Elfogadva! Foglalj avit és titulust, aztán mehetsz az évnyitóra!Wink
Vissza az elejére Go down
 
teljesen kéész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: