Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Caleb Lampert EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Caleb Lampert EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Caleb Lampert EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Caleb Lampert EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Caleb Lampert EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Caleb Lampert EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Caleb Lampert EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Caleb Lampert EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Caleb Lampert EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Fekete Linda
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Márton Ivett
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Szabó Leila
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Tóth Natália
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Caleb Lampert I_vote_lcapCaleb Lampert I_voting_barCaleb Lampert I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Caleb Lampert

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caleb Lampert
Kívülálló
Kívülálló
Caleb Lampert


♫ Egy kép rólam : Caleb Lampert Anigifj_www.kepfeltoltes.hu_
♫ Hozzászólásaim : 9
Join date : 2012. Oct. 19.
Age : 32

Caleb Lampert Empty
TémanyitásTárgy: Caleb Lampert   Caleb Lampert EmptyPént. Okt. 19, 2012 8:20 am





CALEB LAMPERT




Perfect Husband

Liam Hemsworth











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Anglia- London, 1992. Február 15.
KOR: 20
CSOPORT:Kívülállók
OSZTÁLY: -
KARAKTER: Keresett


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Cal, Caleb
SZERET:Emma, kávé, munkám, London
NEM SZERET: takarítás, mindenféle rovar
BESZÉLT NYELVEK: Angol, Magyar
TITOK:-




Jellemem

Sose tartottam magamat bunkónak, se holmi vandálnak, kik nap, mint nap felforgatják a város életét. Ha tehettem, inkább csak meghúzódtam a háttérben, hogyha egy összeszokott csapathoz tévedtem. Mondjuk, nem minden esetben, hogyha éppen jobb társaságba kerültem, akkor vezető egyénisége voltak a csapatnak, de, hogyha nem kívánatos emberek is jelen voltak, akkor inkább magára hagytam a népet. Igazán csak akkor tudom megmutatni igazi énemet, hogyha Emmával vagyok. Mellette sose kellett titkolóznom, de ez a mostani időkre is kihat. Nem vagyok ordibálós típus, sőt. Nem is igazán szoktam megmutatni ezt az énemet, mondjuk, olykor a felszínre bukik, de hamar el is hagyja a fedélzetet. Nem vagyok túlzott nyálgép, de azért nem is alpári paraszt módjára viszonyulok a romantikusabb dolgokhoz.




Előtörténetem/Szerepjáték példám

1992. Februárjában láttam meg a napvilágot London egyik kórházában. Mondjuk, az túlzás, hogy napvilágot, mert az eső az szakadt, de ez Angliában nem újdonság. Nincs mit regélni a gyerekkoromon. Normális körülmények között lettem iskolába járatva, és így tovább egészen a középiskoláig. Akkor történt meg velem a nagy változás, és akkoriban ismerkedtem meg leendő feleségemmel. De erről már tudok mit mesélni, úgyhogy bele is vágok.
Az a nap is a normálisan kezdődött. Reggel felkelés, go suli, és, amikor ott végeztem, szedtem is a sátorfámat, és igyekeztem haza. Mert, hát kinek is van kedve az egész napját az iskola környékén tölteni? Szerintem keresve se találnánk olyan diákot, de lehet, hogy még a tanárok között se akadna olyan, mert nekik se fényderítő az egész napjukat holmi „menő” diákok fegyelmezésével tölteni. És ilyenkor lehet látni, hogy talán mégse olyan jó a tanároknak, mint, ahogy mi azt elképzelnénk. Na, de erről beszélhetnék naphosszat, akkor is ugyan erre a válaszlehetőségre tévednék. Szóval… Elindultam haza, ahol apám várt tárt kezekkel, hogy segítsek már neki kaját csinálni, mert neki nem sikerül. Mert aztán nekem sikerülni fog, ugye? Főleg úgy, hogy egy csirke megtöltéséről volt szó… És nem éppen szokott jól elsülni, hogyha két férfi kerül a konyhába. Akkor vagy le ég az egész ház, vagy valamelyik fél a kórházban köt ki. És, nálunk az első lehetőség volt igaz. A csirke sikeresen meg lett rakodva, de elszámítottuk magunkat, és túl sokáig, túl nagy fokon raktuk be a gázba. Igen, ritka ügyesek vagyunk, hogyha főzésről van szó. Így hát rögtön a telefonhoz nyúltunk, hívtuk anyámat, hogy ugyan jöjjön már segíteni a két ügyes, férfiembernek, akik majdnem felgyújtották a házat. Így hát, egy csere következtében jutott ő haza, én meg mentem az adott helyszínre, hogy találkozzak egy diákjával. Előtte is hallottam már Emmáról, talán az egyik legjobb tanítványa ként emlegette. Egy gyors pólócsere kíséretében indultam el a cukrászda felé. Zsebre dugott kézzel baktattam végig az utcán, és kerestem a lányra jellemző leírást. És, rá is akadtam. Egy jót virultam, mikor a kanál a kezéből a kehelyben landolt, majd elvettem tőle a kanalat, végül az egész kelyhet a birtokomba vettem, elfogyasztva belőle a fagylaltot. Végül egy számomra is kedves témánál kötöttünk ki, a zenénél. Én ugyan nem játszottam hangszeren, de mindig is szerettem hallgatni, és a fontosabb dolgokhoz is konyítottam. Amíg el nem érkezett a zárás idő, egymással szemben ülve beszélgettünk a zenéről, és egyéb más dolgokról. Az utána következő hetekben egyre többször találkoztunk, de a várva várt csók nem csattant el. Nem akartam túl hivalkodó lenni, ezért vártam a megfelelő időpontra, ami be is következett a megismerkedésünk utáni első hónapban a reptéren. Fejlesztve magyar tudásomat, többször el is látogattam hozzá a szülővárosába. És egyszer kaptam az alkalmon, és egy gyűrűt is vittem magammal, melyet felajánlva neki el is fogadta.
Röviden összefoglalva ennyi. Egy éve élünk együtt egy kis lakásban, és míg Emma a gimnáziumba jár, én egy múzeumnak restaurálok képeket. Röviden, tömören ennyi.

Vissza az elejére Go down
Lengyel Nina
Ének szak
Ének szak
Lengyel Nina


♫ Egy kép rólam : Caleb Lampert Tumblr_mae8ipBNHS1rwna68
♫ Hozzászólásaim : 40
Join date : 2012. Sep. 21.
♫ Itt találsz meg : Budapest

Caleb Lampert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Lampert   Caleb Lampert EmptyVas. Okt. 21, 2012 8:22 am

Elfogadva, jött még egy tanár ^^ Avi és titulus foglalás és sipirc játszani Wink
Vissza az elejére Go down
 
Caleb Lampert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kósa Lampert Emma ★ b*tch i'm a star

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: