Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Epres Noémi ~ kész! EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Epres Noémi ~ kész! EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Epres Noémi ~ kész! EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Epres Noémi ~ kész! EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Epres Noémi ~ kész! EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Epres Noémi ~ kész! EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Epres Noémi ~ kész! EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Epres Noémi ~ kész! EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Epres Noémi ~ kész! EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Fekete Linda
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Márton Ivett
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Szabó Leila
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Tóth Natália
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Epres Noémi ~ kész! I_vote_lcapEpres Noémi ~ kész! I_voting_barEpres Noémi ~ kész! I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Epres Noémi ~ kész!

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Epres Noémi ~ kész! Empty
TémanyitásTárgy: Epres Noémi ~ kész!   Epres Noémi ~ kész! EmptyPént. Okt. 19, 2012 3:16 am





EPRES NOÉMI


[Only admins are allowed to see this image]


SMILING
TROUBLEMAKER

JULIANNE HOUGH











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Budapest, 1995. dec. 17.
KOR: 15
CSOPORT: Tánc szakosok
OSZTÁLY: 10. táncosztály
KARAKTER: eredeti


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Nono, és semmi több
SZERET: fiatalnak lenni, táncolni, forrócsoki, kutyák, fotózni, jégkorizni, bulizni, rajzolni, énekelni, fesztiválok, csoki
NEM SZERET: káposzta, mű emberek, rovarok, unalom
BESZÉLT NYELVEK: angol, magyar, francia, német (tanulom)
TITOK: Ha elmondanám, már nem lenne az Wink




Jellemem

Mosolygós, szabályszegő és vidám lány vagyok, imádok fiatalnak lenni, minden buliban benne vagyok, szeretek ismerkedni, imádom a tömeget és a fesztiválokat. Nagyon, ismétlem nagyon szeretem a zenét, mégis a táncosztályba jelentkeztem, mert elvileg nagyon jól táncolok. Sokszor vagyok lázadó, és persze szabályszegő, nem szeretem, ha szabályokat húznak előttem. Utálom, ha a gyengébbeket porig alázzák ilyenkor nagyon fel tudok bosszankodni. Könnyen megnyílok az emberek előtt, szeretek barátkozni, de ugyanakkor nem hagyom, hogy kihasználjanak. Kimondom a véleményemet, nem hunyászkodok meg senki előtt, még ha az a valaki fiú is. Nem érdekel. Utálom ha valaki lusta, nyávogós, vagy pesszimista, ergo én optimista vagyok
Másik, "csendesebb" felem az, hogy dalokat írok, és gitározok, na meg rajzolok. Van egy húgom, Barbie, akivel nem mindig vagyunk egy hullámhosszon, de persze szeretem.
Ennyit dióhéjban magamról, remélem még jobban meg fogtok ismerni. Wink




Előtörténetem/Szerepjáték példám

Felültem a konyhapultra és elkezdtem rugdosni a sarkammal a bútort. Izgatott vagyok, mint mindig, mikor társaságba megyek. Ránéztem a karórámra, amit már egy órán belül százszor megtettem, aztán leugrottam a pultról és felrohantam a szobámba. A szekrényem előtt állva próbáltam kiválasztani egy buliba való ruhát és cipőt. Végül egy virágos haspóló, egy fekete ceruzanadrág és egy fekete tűsarkú mellett döntöttem. Nem akartam túlcicomázni magam, csak egy enyhe sminket készítettem magamnak. A hajam úgy állt, mint a szénakazal, úgyhogy sóhajtva kezdtem kikefélni a kócos tincseket. A Blackberrym megrezzent, mire előhalásztam a zsebemből és elolvastam Kata üzenetét.

Hol vagy már? Most kezdődött a buli! Gyere!

Idegesen kisöpörtem egy tincset a homlokomból és sebtében visszaírtam egy SMS-t Katának, hogy megyek. Lerohantam a lépcsőn, felkaptam a kabátomat és már indultam is. Az idő hűvös volt, úgyhogy gyorsan felkaptam a kabátomat és összefontam magam előtt a karom. Nem volt messze tőlünk a házibuli, simán elgyalogoltam odáig, de már az előző utcasarokról jól hallottam a dübörgő zenét. Mikor oda értem mosolyogva kikerültem a ház előtt bulizókat és beléptem a fülledt házba. Tomiék házában voltam, ő rendezte a bulit, és persze ezren voltak, ami nem meglepő, hogyha egy olyan menő a szervező, mint Tomi. A tömegben kifürkésztem Katát, aki pár fiú társaságában iszogatott és röhögött. Mellé léptem.
- Szia! - ordította, próbálva túlüvölteni a zenét.
- Hello! - mosolyogtam és letettem a kabátomat a kanapéra. Régóta vagyunk a legjobb barátnők, úgyhogy csak a pillantásomból kitalálta, hogy Tomi holléte érdekel. Csak ő tudja a titkomat. Az állával a konyha felé bökött, mire aprót bólintottam és otthagytam a társaságot. Dobogó szívvel néztem be a konyha ajtaján. Tomi állt ott, egy rakás piát tartott a kezében, amit készült kivinni. Már éppen be akartam lépni, mikor belibbent a barátnője, Niki és nevetve szájon csókolta. Ez fájt. Tűszúrás volt minden, amit ők ketten csináltak. Könnyek gyűltek a szemembe és nem bírtam tovább. Befutottam a lánymosdóba, miközben egyre több könnycsepp gördült le az arcomon. Bezárkóztam az egyik WC-be. Két másodperc múlva valaki kicsapta a mosdó ajtaját és egyenesen az én fülkémhez rohant.
- Nono!! Mi történt?? - kérdezte idegesen Kata, mire még jobban sírtam. - Gyere, menjünk innen!
Rázkódó vállal léptem ki a mosdóból és minél előbb el akartam szabadulni. Katával együtt rohantunk a bejárat felé. Mikor kiértünk az esti, hideg levegőbe kicsit lehiggadtam, és hirtelen eszembe jutott a kabátom.
- A kabátom...bent maradt - mondtam esetlenül.
Kata felsóhajtott.
- Mindegy, majd visszaszerezzük, de most gyere - húzott maga után.
A buli lármája egyre távolabbról halltszódott, aztán már teljesen elhalt. Mint bennem a reménység.



A hozzászólást Epres Noémi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 20, 2012 1:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lengyel Nina
Ének szak
Ének szak
Lengyel Nina


♫ Egy kép rólam : Epres Noémi ~ kész! Tumblr_mae8ipBNHS1rwna68
♫ Hozzászólásaim : 40
Join date : 2012. Sep. 21.
♫ Itt találsz meg : Budapest

Epres Noémi ~ kész! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Epres Noémi ~ kész!   Epres Noémi ~ kész! EmptySzomb. Okt. 20, 2012 1:10 am

Tetszett minden! ELFOGADVA! Foglalj avit, titulust és mehetsz is játszani Wink
Vissza az elejére Go down
 
Epres Noémi ~ kész!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexandra Woo (kész)
» Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: kiegészítő :: Lezárt topicok-
Ugrás: