Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Fekete Linda
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Márton Ivett
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Szabó Leila
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Tóth Natália
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_lcapHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_voting_barHilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ Empty
TémanyitásTárgy: Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔   Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔ EmptySzomb. Okt. 27, 2012 6:12 am





HILARY EVANS


[Only admins are allowed to see this image]


ღ The pretty girl ღ

NINA AGDAL











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: London 1996. június 8.
KOR: 16
CSOPORT: Táncszakosok
OSZTÁLY: 10. táncosztály
KARAKTER: eredeti


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Hil, de semmi több
SZERET:
♡ rajzolás, festés <33
♡ London
♡ táncolás
♡ zene
♡ karkötők
♡ forrócsoki
♡ utazás
♡ minden évszak
♡ pizza
♡ rock
NEM SZERET:
☓ túl hideg, túl meleg
☓ klóros víz
☓ gyerekeskedés
☓ fehércsoki
BESZÉLT NYELVEK:
TITOK: Nem mondom el azt a rengeteget, hiszen akkor már nem lennének titkaim.




Jellemem

Sosem szerettem magamról beszélni, az olyan 'megismerkedős kényszer'-hez hasonlít, úgyhogy inkább két ember "véleményét másolom be, szóval:

Hilary a legkedvesebb ember, akit csak ismerek, és sosem látom letörve, vagy szomorúan, mindig fel tud dobni másokat. A saját baráti körében (meg szinte mindenhol) nagy népszerűségnek örvend. Az 'angol szépség' (titkos becenevén, persze a csak a fiúknak) humoros, és mindig tudja, miről van szó. Imád utazni, amit minden egyes évben többször is megtesznek a családjával. Apja a tévében ünnepelt sztár, anyja pedig újságíró. Na de visszatérve Hilaryra. Egyszerűen imádni való, bár önfejű és nem nagyon hallgat másra. Tudja mit akar. Ha valaki barátkozni akar vele, csak nyugodtan, mert nagyon nyitott és be nem áll a szája. DE mindenki így szereti. Smile

Hilaryval nem vagyunk jóban. Sőt. Ellenségek vagyunk, úgyhogy a legtöbb időt veszekedéssel töltjük, vagy éppen leordítjuk egymás fejét. Neki is van hangja, de nekem persze nagyobb, tudom, hogy utál veszekedni, de nem nyuszi. És el kell ismerni elég forrófejű és persze már nagyon tud veszekedni, beszólni és idegesíteni más embereket. Utálom, hogy szereti a rock zenét, én electro-fan vagyok és utálom a hülye hörgést. Szóval Hilary....idegesítő, hogy szép, idegesítő, hogy tud veszekedni és hogy kedves is. Utálom!

Ennyi lett volna. Az első az egyik óvodáskori barátom (fiú), még Angliából. A másik pedig nem meglepő, az egyik cicababa az osztályomban, aki az istennek képzeli magát.







Előtörténetem/Szerepjáték példám



Naplóm


2012. június 5.

Még most is itatom az egereket, ez nem igaz. Annyira fáj, miért kell az életnek ennyire kegyetlennek lennie? Miért? És miért pont velem történik meg mindez?Szóval. Ma hazajöttem a suliból és nagyon vidám voltam (nem csoda, duplarajz volt ^^), de éktelen nagy ordibálásra léptem be a házunkba. Apa és anya a konyhában üvöltözött és csapdostak, már attól féltem, hogy megcsapják egymást. Mindkettőnek irtózatos hangja volt, úgyhogy az utca végéről is lehetett hallani, hogy valami gáz van. Nem is köszöntek nekem, csak ordítottak tovább, nem is tudtam semmit kivenni az egészből. Mikor már ott tartottunk, hogy anya berohant a szobába és csomagolni kezdett, elsírtam magam. Le se szartak, anya keményen felrántott a székről és megparancsolta, hogy menjek pakolni. Felrohantam, a nagy sporttáskámba beledobtam pár ruhát, a laptopomat, a telefonomat, töltőket, zenelejátszót és minden egyéb értékes tárgyamat, majd lesiettem a lépcsőn. A smink szétfojt az arcomon, pocsékul éreztem magam és újra, újra elhomályosodott a tekintetem. Apa azt ordította, hogy anyám hülye, hülyeségeket csinál, anya meg visszaordította, hogy el akar válni. Erre egy másodperces döbbent csend lett, aztán apa legyintett egyet és egy 'tökmindegy' mozdulattal becsapta a nappali ajtaját. Anya megrántott, mire felébredtem és követtem a kocsiba. Idegesen vezetett, rögtön a repülőtérre hajtott és szólt a nagyiéknak, hogy hazamegyünk Magyarországra. Ketten. Megrettentem, hogy az életem egy fél órában fenekestül felfordult, itt hagyom a barátaimat, a sulimat és Angliát, úgy, hogy el sem búcsúztam tőlük. Beszálltunk a repülőbe és a magasba emelkedtünk. Szia Anglia!


2012. július 20.

Anya végre talált egy házat, ami közel van az új sulimhoz, a Sunshine-hoz. Végre. Nem bírtam volna tovább a nagyiéknál maradni, mert mindig a problémáikról papolnak, a nagyi meg krimi-mániás...
Mit mondjak? Magyarország eddig nem túl fejlett, bár barátságos kis országnak tűnik. Ahhoz képest, hogy magyar vagyok még egyszer sem jártam itt és ez most furi. Ja, és a sulim. A Sunshine. Annyiból jobb, mint ami Angliában volt, hogy művészeti suli és tudok táncolni, tudok csinálni azt, amit szeretek. Bár a barátaim még mindig nagyon hiányoznak, azért itt, Magyarországon is összeismerkedtem már pár emberrel. Kedves Naplóm, kívánj sok szerencsét!



Vissza az elejére Go down
 
Hilary Evans - ✔✔✔ kész ✔✔✔
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexandra Woo (kész)
» Epres Noémi ~ kész!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: kiegészítő :: Lezárt topicok-
Ugrás: