Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Fekete Linda
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Márton Ivett
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Szabó Leila
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Tóth Natália
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_lcapEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_voting_barEgy sarok a kapcsolataimnak ღ  I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Egy sarok a kapcsolataimnak ღ

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Véghváry Hanna
Tanár
Tanár
Véghváry Hanna


♫ Egy kép rólam : Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  Tumblr_lwd30kkU9f1qeqpbco27_r6_250
♫ Hozzászólásaim : 12
Join date : 2012. Oct. 06.

Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  Empty
TémanyitásTárgy: Egy sarok a kapcsolataimnak ღ    Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 7:05 am





Véghváry Hanna Karina

ide írok magamról valami fenomenálisat ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide

Emma
Megláttalak, meghallottam a hangodat, felfigyeltem a mosolyodra, és már az első csilingelő nevetésed után tudtam, hogy téged a színpadra teremtettek. Nem téged utállak, éppen csak a tehetségedet, hogy Te képes vagy ott maradni, képes vagy rá, hogy mindenkit elkápráztass a hangoddal. Túlságosan emlékeztetsz arra a lányra, aki én voltam. És minden alkalommal, mikor a szemedbe nézek magamat látom, a tüzet, amivel én is a színpadra álltam. Ha egyszer te is elbuktál, és nem kapsz majd több tapsot talán elmúlik a féltékenységem. Addig pedig élvezd a kitüntetett szerepet az óráimon. Nem tudlak kedvelni.


Hanna
ide írok magamról valami fenomenálisat ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide ide



Azt akarom, hogy...
szeretsz, nem szeretsz, szeretsz, nem szeretsz... ezt itt szép hosszan kifejtheted, hogy miért Razz ne légy szűkszavú, fejtsd ki miért szeretsz és én miért szeretlek <3


Kód:
<center><div style="background-color: #630624; width: 200px; border-radius: 30px; box-shadow: 2px 2px 3px #000;padding: 5px;"><div style="font-family: Dancing Script; font-size: 30px; text-weight: bold;letter-spacing: -2px;text-shadow: 2px 2px 3px #000; color: #9B7574;margin-bottom: - 60px; text-align: right;padding: 5px;">Azt akarom, hogy... </div><div style="width: 190px; text-align: justify; letter-spacing: -1px; font-family: times new roman; color: white;font-size: 11px;">szeretsz, nem szeretsz, szeretsz, nem szeretsz... ezt itt szép hosszan kifejtheted, hogy miért :P ne légy szűkszavú, fejtsd ki miért szeretsz és én miért szeretlek <3 </div></div></center>


A hozzászólást Véghváry Hanna összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 10, 2013 1:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kósa L. Emma
Ének szak
Ének szak
Kósa L. Emma


♫ Egy kép rólam :
we found love in a hopeless place
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  Caleb_www.kepfeltoltes.hu_
♫ Hozzászólásaim : 12
Join date : 2012. Oct. 16.

Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy sarok a kapcsolataimnak ღ    Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 7:16 am

Azt akarom, hogy...
gyűlölj, mert olyan vagyok, mint te, amikor még csillogás és hírnév vett körbe. Vess meg, mert az életem emlékeztet a tiedre. Ne szeress, mert én is tartok tőled.
Vissza az elejére Go down
Fekete Linda
Színjátszós
Színjátszós
Fekete Linda


♫ Hozzászólásaim : 42
Join date : 2012. Oct. 18.

Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy sarok a kapcsolataimnak ღ    Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  EmptyPént. Okt. 26, 2012 4:16 am

Azt akarom, hogy...
szeress, mert a tanárom vagy, méghozzá nekem a kedvencem. Bár nem nagyon szoktad megmutatni a színészi képességeidet a színpadon, tudom, hogy a színjátékunk hasonló. Vagy éppen ugyanolyan?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy sarok a kapcsolataimnak ღ    Egy sarok a kapcsolataimnak ღ  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egy sarok a kapcsolataimnak ღ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: kiegészítő :: Minden, ami Véghváry Hanna-
Ugrás: