Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Török B. Benjamin EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Török B. Benjamin EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Török B. Benjamin EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Török B. Benjamin EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Török B. Benjamin EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Török B. Benjamin EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Török B. Benjamin EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Török B. Benjamin EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Török B. Benjamin EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Fekete Linda
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Márton Ivett
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Szabó Leila
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Tóth Natália
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Török B. Benjamin I_vote_lcapTörök B. Benjamin I_voting_barTörök B. Benjamin I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Török B. Benjamin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Török Bálint Benjamin
Színjátszós
Színjátszós
Török Bálint Benjamin


♫ Hozzászólásaim : 3
Join date : 2012. Oct. 24.
Age : 26
♫ Itt találsz meg : Csendes, eldugott helyeken.

Török B. Benjamin Empty
TémanyitásTárgy: Török B. Benjamin   Török B. Benjamin EmptySzer. Okt. 24, 2012 9:47 pm





Török Bálint

Benjamin




INNOCENT BOY

GREYSON CHANCE











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:
• Ismeretlen, valahol Budapest közelében!
• 1997. November 1.
KOR:
• 15 év.
CSOPORT:
• Színjátszó
OSZTÁLY:
• 9. színjátszós osztály
KARAKTER:
• Keresett


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK
•Ben
SZERET:
• Énekelni
• Művészet
• Olvasni
• Írni
• Új családja
• Állatok
• Bámulni az eget
NEM SZERET:
• Beképzelt és öntelt emberek
• Társaságban lenni
• Zöldségek
BESZÉLT NYELVEK:
• Magyar (Anyanyelv)
• Angol (Perfect)
• Latin (Közép szinten)
TITOK:
• Mindig vágyott arra, hogy megismerje az igazi szüleit, akik elhagyták őt!




Jellemem


Kevés olyan embert hord hátán a föld, mint amilyen Ben. Különleges egyéniség, aki mindig a jóra törekszik. Sokan csak úgy emlegeti, "szegény árva kisfiú", de épp ennek a körülménynek köszönhető, hogy kiskora óta önálló életet él. Társaságkerülő és kissé visszahúzódó srác, de ha beilleszkedik, nyitott és szerethető.
A múltjáról nem szeret beszélni, mikor felhozzák, mindig hallgatag lesz. Nem mond se többet se kevesebbet, mint amennyit kellene.
Tehetséges mind az éneklésben, mind a színjátszásban! A színjátszókörben eltöltött idő alatt, sokat tanult társaitól, példamutató magatartást és szentimentalizmust, épp ezért tisztességtudóan bánik az emberekkel, de legfőképpen a csinos kislányokkal. Sokan azt hiszik, csak megjátssza magát, de ez Ő, a színjátszásban rátalált a boldogságra.
Imád olvasni, leginkább a fantasy regényeket kedveli, mert abban szabadjára engedheti elméjének varázslatos szülötteit, és ihletet adnak a saját novellái és dalszövegei megírásában.
Külsőleg egy szeleburdi, örök mosolygós kamasznak tűnik de mindig fel merül ez a kérdés: "Az arcod mosolyog, de a szíved?"




Előtörténetem/Szerepjáték példám

A történetem ott kezdődik, ahol mindenki másé, a legelején!
Mindig is foglalkoztatott engem az a kérdés, vajon honnan származom, de erre még a nevelőim sem tudtak pontos választ adni. Mindig azt mondogatták, valahonnan Pest környékéről. Igen… ez a helyzet… Nem ismerem sem a szüleimet, sem a helyet, ahol anyám életet adott nekem. De milyen szülő az ilyen? Aki elhagyja gyermekét és megfutamodik a felesőségek elől? Olyan jó volna megkérdezni tőle: miért? Miért hagyott ott azon az éjszakán az Anna Frank Árvaház és Kollégium küszöbén? Ezekre a kérdésekre sosem fogom megtudni a választ, csak annyi információm lesz a szüleimről, amennyit a levélből olvastam, amit apám hátrahagyott!

"Tisztelt Igazgatóság!

Ezúton szeretném közölni önökkel, hogy családi okok miatt, nem tudom felnevelni Török Bálint Benjamin nevezetű gyermekemet, kérem, fogadják meleg szívvel és mérhetetlen sok szeretettel.
Mikor betölti a tizenkettedik életévét, adják át neki a levelet, hogy megismerhesse születése körülményeit.
Köszönettel: Török Bálint Benedek (édesapa)

Drága fiam!

Bocsáss meg nekem, amiért nem tudok felelőséget vállalni irántad. Sajnálatos módon édesanyád (Kammerhoffer Ella - 32) elhunyt, pár órával a születésed után. Akkora fájdalom volt ez nekem, hogy nem bírtam elviselni ezt a terhet és belebetegedtem, így hát arra a következtetésre jutottam, hogy jobb helyed lesz az árvaházban ahol kedves és szerető társaságban nőhetsz fel, akik sokat foglalkoznak és segítenek majd neked a továbbiakban.
Sok sikert az életben, remélem szerető családra találsz majd!
Szeretettel: Édesapád."


A levélhez volt csomagolva egy nyaklánc, amelyen anyám neve díszelgett. Ez az egyetlen emlékem a régi családomtól!

Teltek múltak az évek és én felnőttem, egy tisztességes, okos és sármos gyerek vált belőlem! Rengeteget tanultam és különböző külföldi országokban fejlesztettem nyelvtudásomat cserediákként!
Sokat tanultam az árvaházban, legfőképp tiszteletet és, hogy „mindig nézzünk előre, mert egy szebb holnap vár minket!” Talán ez volt az a mondat, ami végigkísérte életemet és megkönnyítette a dolgok elfogadását.
Egy nap hírt kaptunk, hogy megint egy család érkezett az intézetbe, de ez nekem nem okozott meglepetést hisz megannyi árva gyerekért érkeztek nap, mint nap szerető szülők. Én, még sem kellettem senkinek.
Esős nap volt, mikor a család megérkezett. Udvariasan kinyitottam nekik az ajtót, fogasra akasztottam kabátjaikat és elvonultam a nappaliba könyvet olvasni, mert tudtam, hogy engem úgysem választanának. A nevelők elbeszélgettek a családdal aztán velem is, majd kis idő után közölték velem, hogy én vagyok a választott gyerek. Nem hittem a fülemnek, még a szemeimet is megdörzsöltem és szinte biztos voltam abban, hogy ez csak egy álom és életem végéig az intézetben fogok sínylődni, de nem! Összepakoltam és „haza” mentem a boldog, hihetetlenül hiper szuper családommal!
Aznap este úgy feküdtem le az ágyamban, hogy végre van egy szerető családom, vannak testvéreim, és végre kimondhatom, OTTHON VAGYOK!


Vissza az elejére Go down
Lengyel Nina
Ének szak
Ének szak
Lengyel Nina


♫ Egy kép rólam : Török B. Benjamin Tumblr_mae8ipBNHS1rwna68
♫ Hozzászólásaim : 40
Join date : 2012. Sep. 21.
♫ Itt találsz meg : Budapest

Török B. Benjamin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török B. Benjamin   Török B. Benjamin EmptySzer. Nov. 07, 2012 6:52 am

Elfogadva Wink Foglalj avit, titulust és vár az évnyitó Wink
Vissza az elejére Go down
 
Török B. Benjamin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: