Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Horváth Viktória - készülget EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Horváth Viktória - készülget EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Horváth Viktória - készülget EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Horváth Viktória - készülget EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Horváth Viktória - készülget EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Horváth Viktória - készülget EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Horváth Viktória - készülget EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Horváth Viktória - készülget EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Horváth Viktória - készülget EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Fekete Linda
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Márton Ivett
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Szabó Leila
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Tóth Natália
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Horváth Viktória - készülget I_vote_lcapHorváth Viktória - készülget I_voting_barHorváth Viktória - készülget I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Horváth Viktória - készülget

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Horváth Viktória - készülget Empty
TémanyitásTárgy: Horváth Viktória - készülget   Horváth Viktória - készülget EmptyKedd Okt. 23, 2012 6:38 am





HORVÁTH VIKTÓRIA ÁGNES


[Only admins are allowed to see this image]


INSOLUBLE

LINDSAY ELLINGSON











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Párizs, 1997. április 4.
KOR: 17
CSOPORT: Tánc szakosok
OSZTÁLY: 11. tánosztály
KARAKTER: eredeti



Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Viki
SZERET:
✯ Párizs
✯ fényképezni
✯ bulikat
✯ Pannát, a macskámat
✯ forrócsokit
✯ ismerkedni
✯ énekelni, táncolni
NEM SZERET:

★ csúszómászók, rovarok
★ kínos helyzetek
★ beképzelt/nagyképű emberek
★ káposzta

BESZÉLT NYELVEK:
- francia
- angol
- magyar
- német (nagyon minimális szinten)

TITOK:
Emetofóbiám van (hányástól való félelem), amit még senki nem tud.




Jellemem

Sok arculatom van, úgyhogy nem szándékozom felsorolni az összeset, csak kettőt. két legeltérőbb a 1, vidám, mosolygós, kedves lány, aki mindenkin segít és a 2, goromba, éles nyelvű lány. Könnyen fel lehet bosszantani és akkor vulkánként török ki. Néha szoktam másokon levezetni a haragomat, de ez mostanában egyre ritkább, mert próbálom meggátolni. De ha valaki azt hiszi, hogy csak a fent felsorolt két arculatom van nagyon téved, vagy nem ismer eléggé. Nem szeretem ha határokat, avagy szabályokat húznak előttem, így kicsit meggyűlhet mindenkinek a baja velem, bár ez engem nem izgat. Jó, áthágom a szabályokat, bevallom, de csak azért, hogy a saját szabályaimat kövessem.
Imádok ismerkedni, barátságos vagyok, és nyitott mindenki felé, de nem hagyom, hogy kihasználjanak. Ki szoktam állni másokért, főleg ha a "mások" a barátaim, vagy a fennhordott orrú gazdagok célpontjai. Mosolygós vagyok, próbálom felvidítani az olyan embereket, akik valamiért szomorúak, vagy a búskomorságba esnek.
Szeretek bulizni, de nem vagyok az "egész évre beköltözök a ZP-be" - típus, inkább csak néha el szoktam menni, ide-oda táncolni, de semmi komoly. Így a szülők is fellélegezhetnek Very Happy.
Mondhatnám magam "átlagos" tininek, de ez nem igaz.





Előtörténetem/Szerepjáték példám


Valaki megdobta az ablakomat, mire mosolyogva kinéztem. Erik állt az utcán, szemébe lógó fekete hajtinccsel, még a sötétben is jól látszó kék szempárral és zsebre dugott kézzel. Mikor meglátott mosolyogva mutogatni kezdett, mire kivettem, hogy "Gyere le!". Mutattam egy "Egy perc!"-et, aztán sietve felkaptam a dzsekimet és már ki is másztam az erkélyről a diófa egyik vastag ágára. Mikor leértem, Erik levett a fáról és adott egy "24 órája nem láttalak"-csókot.
- Most hová? - kérdeztem mosolyogva, mire rám nézett nagy, kék szemeivel, amelyekben nem egyszer már elvesztem.
- Nem tudom...Park? - kérdezte.
- Oké - feleltem, aztán rákulcsoltam az ujjaimat az övére és elindultunk.
Erikkel a Sunshine-on ismerkedtem meg, ahol - kölcsönös szimpátia alapján - össze is jöttünk. Azóta kicsattanok a boldogságtól, kábé. Smile Az egész nyár egy nagy szenvedés volt, mert ide-oda utaztunk mindketten, ami önmagában nem rossz (imádok utazni), de úgy, hogy nem látjuk egymást, csak Skype és SMS, na meg hívás marad?...Gáz.
De most itt volt, és ez a legfontosabb. A szél süvített, baromi hideg lett volna, ha érzékeltem volna belőle valamit. Beléptünk a park kapuján és leültünk egy padra. Erikhez bújtam, mire megsimogatta a fejem és csak ültünk. Aztán egyszerre kezdtünk el beszélni róla, hogy mennyire hiányzott a másik, mire felnevettünk.

- Annyira hiányoztál - mondtam ki végül mosolyogva.
- Te is nekem.
Egy ideig csendben ültünk, aztán átbeszéltük szinte az egész nyarat, amit kevés együttléttel töltöttünk. Volt mit mesélni. Én Párizsban voltam és bejártam szinte egész Franciaországot, Erik pedig Spanyolországban nyaralt. Az elhagyatott játszótérhez értünk, amihez mindketten szeretünk járni. Ugyanis itt volt a titkos találkozóhelyünk, vagy csak egy hely, ahol egyedül lehettünk. Lehet, hogy most egy pár éppen az egyik diszkóban rázza a seggét, és "tinikhez illő módon" "jól szórakozik", de nekünk ez is teljesen megfelelt. Sőt. Főleg, hogy nem volt senki rajtunk kívül. Na jó, egy Cola.Very Happy Az a legértékesebb idő, amit Erikkel töltök. Hiába táncolok, hiába tudok gitározni és van egy klassz családom. Szeretem. És ez akkor is egy klassz este volt.

Vissza az elejére Go down
Lengyel Nina
Ének szak
Ének szak
Lengyel Nina


♫ Egy kép rólam : Horváth Viktória - készülget Tumblr_mae8ipBNHS1rwna68
♫ Hozzászólásaim : 40
Join date : 2012. Sep. 21.
♫ Itt találsz meg : Budapest

Horváth Viktória - készülget Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horváth Viktória - készülget   Horváth Viktória - készülget EmptyKedd Okt. 23, 2012 7:17 am

Elfogadva! Smile Foglalj avit, titulust és gyerünk játszani Wink
Vissza az elejére Go down
 
Horváth Viktória - készülget
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szabó Viktória röpke kis élete készülőben.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: kiegészítő :: Lezárt topicok-
Ugrás: