Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Lengyel Nina EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Lengyel Nina EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Lengyel Nina EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Lengyel Nina EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Lengyel Nina EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Lengyel Nina EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Lengyel Nina EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Lengyel Nina EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Lengyel Nina EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Fekete Linda
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Márton Ivett
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Szabó Leila
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Tóth Natália
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Lengyel Nina I_vote_lcapLengyel Nina I_voting_barLengyel Nina I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Lengyel Nina

Go down 
SzerzőÜzenet
Lengyel Nina
Ének szak
Ének szak
Lengyel Nina


♫ Egy kép rólam : Lengyel Nina Tumblr_mae8ipBNHS1rwna68
♫ Hozzászólásaim : 40
Join date : 2012. Sep. 21.
♫ Itt találsz meg : Budapest

Lengyel Nina Empty
TémanyitásTárgy: Lengyel Nina   Lengyel Nina EmptyVas. Szept. 23, 2012 5:47 am





LENGYEL NINA




FREE AND WILD

SKY FERREIRA











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: USA, 1996. április 20.
KOR: 16
CSOPORT: Ének szakosok
OSZTÁLY: 10. énekosztály
KARAKTER: Saját


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Nii
SZERET:
♥ USA
♥ éneklés
♥ írás
♥ korizás
♥ macskám, Lola
♥ minden évszak
♥ tengerpart
♥ filmek
NEM SZERET:
☒ pókok
☒ fizika
☒ egoista/ beképzelt emberek
☒ rózsaszín
BESZÉLT NYELVEK:
- angol
- magyar
- francia
- német
TITOK:
- imádja a panorámát, ezért éjszaka néha kiszökik otthonról
- utálja, ha csendben kell elaludnia
- szeret nézni romantikus filmeket, mikor maga alatt van




Jellemem

Úgy általában mosolygós, életvidám lány vagyok, de kiszámíthatatlan. Imádom a forgatagot, a tömeget és az embereket, talán azért, mert imádok új emberekkel ismerkedni. Őszinte vagyok, mindig, bár ez néha valakinek fájdalmat okoz. Nagyon makacs tudok lenni és lázadó, amivel egyáltalán nem nyerem el a "Minta gyerek" címet, bár ez engem egyáltalán nem zavar, azt az elvet követve, hogy "Mindenki fogadjon el olyannak, amilyen vagyok". A megfelelő emberrel bunkó, éles nyelvű vagyok, gondolkodás nélkül visszaszólok mindenkinek. A fiúk utánam szoktak fordulni, de ez engem egy cseppet sem izgat. Imádom a divatos dolgokat és imádok vásárolni is. Az ének az életem. Ezt akarom csinálni, énekes akarok lenni és ezért pont ideális hely a Sunshine suli. 16 évesen is pörög az életem, de szeretek csak egyedül lenni és olvasni, vagy hintázni. Szóval ÖSSZEFOGLALÁS: Ha jó passzban kapsz el és kedves ember vagy: mosolygok, kedvesen beszélek...stb. Ha rossz passzban kapsz el és kedves ember vagy: ideges vagyok, goromba és forrófejű...stb. Ha jó passzban kapsz el és ellenségek vagyunk: csak éles a nyelvem. Ha rossz passzban kapsz el és ellenségek vagyunk: VIGYÁÁZZ!!!



Előtörténetem/Szerepjáték példám

1996. április 20-án születtem, Amerikában. Aput akkor épp oda küldte a cége és minket is elvitt, mert elég hosszú ideig ott kellett dolgozzon, ezért ott jártam ki az általánost, így folyékonyan beszéltem az angolt és ott franciául is megtanultam, de otthon persze magyarul beszéltünk. Akkoribban volt a sulimban egy kissebb tehetségkutató, amit megnyertem a hangommal. Hatalmas ovációt kaptam, anyuék vagy ezer kamerával vettek. Mindenki büszke volt rám, és akkor kezdett el érdekelni az éneklés. Ezután mindig probáltam a hangom, és fejlődtem is. Imádtam az ottani helyet, környezetet, a sulimat és a barátaimat is természetesen, de anyu vissza akart térni Magyarországra, mert akkor már terhes volt Márkkal és otthon akarta megszülni. Így apu fájó szívvel, de megértően beleegyezett és így visszatértünk Magyarországra.A repülőn tudom hülyeség, de izgultam. Még soha nem láttam Budapestet, úgyhogy egész úton kifelé bámultam és mindent megkérdeztem aputól és anyutól. A reptéren furi volt olyan emberek közt sétálni, akik mind magyarul csacsogtak, de nemsokára hozzá szoktam. Egy nagy családi házba költöztünk és sasolni kezdtük a sulikat a neten, illetve a környéken. Azonnal felfigyeltünk a Sunshinre és többet nem is volt kérdés, hogy hovaq fogok járni. A felvételi előtt a kocsiban "Mendegél a mandarin, mondanám, de..." - t dúdoltam, egyre magasabb hangon és az ujjaimmal malmoztam. Egy kedves tanár jelzett, hogy mehetek, mire felálltam és egy utolsó "ÁÁÁ!" pillantást küldtem apu felé, de ő bíztatóan mosolygott. Erőt merítve beléptem és énekelni kezdtem a mikrofonba, felszabadultan. Mindig ez van. Éneklés előtt izgulok, idegeskedek, de utána, mikor lehunyom a szemem és kijön a hang a torkomon...Bátrabb leszek, kizárok mindenkit és csak énekelek. (: Pár hét múlva jött egy levél, amiben közölték, hogy felvettek, mert lenyűgöztem a tanárokat. annyira jó volt ezt olvasni! Márk is megszületett, így mikor elkezdtem a sulit már volt egy kisöcsim.

Vissza az elejére Go down
 
Lengyel Nina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: