Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Takács Flóra EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Takács Flóra EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Takács Flóra EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Takács Flóra EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Takács Flóra EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Takács Flóra EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Takács Flóra EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Takács Flóra EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Takács Flóra EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Fekete Linda
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Márton Ivett
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Szabó Leila
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Tóth Natália
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Takács Flóra I_vote_lcapTakács Flóra I_voting_barTakács Flóra I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Takács Flóra

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Takács Flóra
Tánc szak
Tánc szak
Takács Flóra


♫ Egy kép rólam : Takács Flóra Tumblr_lva180lKdg1qbm4md
♫ Hozzászólásaim : 5
Join date : 2012. Oct. 16.
♫ Itt találsz meg : Táncterem, szoba... ha fontos, keress mobilon

Takács Flóra Empty
TémanyitásTárgy: Takács Flóra   Takács Flóra EmptySzer. Okt. 17, 2012 2:01 am





Takács Flóra Zsuzsanna




Balerina hercegnő

Brittany Robertson











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:1995 okt. 11
KOR:17 év
CSOPORT: Tánc tagozatosok
OSZTÁLY: 11. táncosztály
KARAKTER: eredeti


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK: Fló, Flóri, Lara,
SZERET: Blaett, rózsaszín, rózsa, ruhák, csokik, sütik
NEM SZERET: hipp-hopp, fekete ruhák, közönséges emberek, az unokatestvérem, brokkoli
BESZÉLT NYELVEK: magyar, francia, orosz
TITOK: Hát... nem azért titok, hogy ne mondjuk el senkinek?




Jellemem

Alapjába véve kedves és önzetlen lány vagyok. Segítek annak, akinek kell, néha ha megkérnek rá akár kicsiket is korrepetálok balettból. Barátom nem sok van, mivel én dolgozom, és gyakorlok, nem pedig barátkozom. Persze, nem vagyok antiszociális és jóban vagyok az osztálytársaimmal, de akkor is. Minden ezen felül céltudatos is vagyok, tudom, hogy mint szeretnék az élettől - mindig is tudtam - így mindent megteszek azért, hogy elérjem a céljaimat. Persze sosem nyúlok tisztességtelen módszerekhez én a tisztesség és a kemény munka mellett vagyok. Ha elérek valamit, az legyen az én munkám, ha meg elbukom valamit, az is legyen az én hibám.
Na jó, talán egy kicsit zárkózott is vagyok, mivel az én ikernővéremmel nem könnyű az élet ilyen tekintetben, mivel ő maga a nyüzsgés, mellette nem valami könnyű kibontakozni, mert ő a társaság lelke, meg minden…
Jaj, még valami, a családom az életemben a legfontosabb. A családomba tartózó személyek azok, akiket ha kell az életem árán is megvédek bármitől, elvégre ezért van a család.




Előtörténetem/Szerepjáték példám

*4 évesen*

A színpadon felgyulladtak a fények és elkezdődött az előadás. Én lábujjhegyre álltam, hogy jobban lássam a lent táncoló lányokat. Persze engem nem ők érdekeltek, hanem az anyukám, aki bármelyik pillanatban kijöhetett a színpadra. Mondjuk a többi táncos munkáját is csodálattal figyeltem, és néhány lépésnek még a nevét is tudom, de engem ők nem érdekeltek.
- Nézd, ott jön anyu - tette apukám a vállamra a kezét és az ellenkező irányba mutatott, és valóban ott táncolt be az én anyukám. Abban a pillanatban, hogy belépett minden megváltozott, mindenki rá figyelt, mert ő volt a sztár. Pontosabban a Szentpétervári Balett prímadonnája.
Innentől kezdve az előadás csodálatos volt, pont olyan, amilyennek lennie kellett, és anyukám csak úgy tündökölt. Persze a családból én éreztem magam a legjobban, a bátyámat és az ikernővéremet nem érdekelte, ők nem voltak azok a művésztípusok.
- Erre, erre - sipákoltam magyarul a sok orosz művész között, miközben átvágtam a tömegen, hogy az anyukámhoz juthassak, aki elvileg már várt minket. - Itt lesz - álltam meg egy ajtó előtt, amin egy csillag van. Persze, olvasni nem tudtam, így csak találgattam.
- Nem ott, eggyel arrébb - fogja meg a kezem Vincent és húz arrébb eggyel. - Ez az - mondja, majd benyit az ajtón. Ahogy az kitárult előttem én már rontottam is be, hogy anyám karjaiba vessem magam, aki persze el is kapott.
- Na, tetszett? - kérdezte mosolyogva, miközben a fejével intett a család többi részének is.
- Igen, csodálatos voltál. Én is olyan akarok lenni, mint te. Én is balettozni akarok - mondtam, és tulajdonképpen akkor döntöttem el, hogy mi is leszek.

*8 évesen*

- Vidd innen az undorító rózsaszín szoknyádat - lökött el majdnem a nővérem, miközben megpróbáltam az anyósülésre vergődni. Persze, az nem is érdekelte, hogy éppen egy kocsiban voltunk, ami az autóbáján száguldott.
- Akkor maradj nyugton, hogy előre tudjak vergődni - szóltam vissza, miközben sikeresen lecsusszantam Vincent mellé, aki görcsösen figyelte az utat. Komolyan, annyira szuggerált, hogy már kezdtem attól félni, hogy komolyabb baja esik. - Vincent, Vincent - kezdem el rángatni a kezét, de nem reagál. - Hahooo.
- Hé, Barbie, hagyd mert a végén még karambolozik, annyira izgul - szólalt meg hátul a nővérem, de én inkább le sem reagáltam a mondanivalóját, az évek során megtanultam, hogy jobban járok, ha csendben maradok.
- Vincent, csörög a telefonod, apa hív - tartom most már elé a készüléket. Ő nem mond semmit, csak felveszi, bólint párat, majd olyan hirtelen nyom bele a fékbe, hogy majdnem előre esem, szerencse, hogy jó mélyen ültem az ülésben.
- Hogy mi történt? - kérdezi riadtan. - Jó értem, szóval akkor nem életveszélyes. A lányoknak? Biztos vagy benne, nekik most különórára kellene menniük. Rendben, te vagy a főnök, ott találkozunk - mondta, majd letette a telefont és megfordult.
- A Balett Iskola a másik irányban van - mondtam halkan, és éreztem, hogy valaki (a nővérem) megrúgja a székem hátát. Igen, értettem, hogy mit akar. Most maradjak csöndben, majd Vincent elmondja, hogy mi is a helyzet.
- Lányok - kezdett bele fojtott hangon - Anya… anya…
- Ugye nem halt meg? - szóltam bele akaratlanul is.
- Nem, balesete volt. Nem életveszélyes a sérülése, de… valószínű, hogy le fog bénulni, így többé nem táncolhat.
Amikor ezeket kimondta egyszerre könnyebbültem meg, és… és nem tudom, hogy mit éreztem, de azt tudtam, hogy valami fáj. Fájt, hogy anyám soha többé nem fogom látni táncolni, de örültem, hogy túlélte.
Mindenesetre, amikor bementünk a korházba anya már a kórteremben vol bekötözött lábakkal. Szörnyen nézett ki, az biztos, de én odamentem hozzá. És könnyes szemmel, de mosolyogva közöltem vele:
- Ezentúl mind a kettőnk helyett fogok táncolni.

*Napjainkban*

Egyedül vagyok a gyakorló teremben, nemsokára itt a vizsga időszak, én pedig kiválóan akarok teljesíteni, mint mindig. Kettőnk helyett is. Azóta nap óta annyit táncolok, amennyit tudok. Barátom nem sok van, de nem is kellenek. Én sikeres akarok lenni, mint annakidején anya volt Oroszországban. Miután felépült felejteni akart, így visszajöttünk pám szülőföldjére, Magyarországra. Eleinte furcsa volt, holott beszéltük a nyelvet, de valahogy mégis megszoktuk. Most pedig itt vagyok. Tánctagozatos az ország egyik legjobb iskolájában, úton afelé, hogy elérjem a célom. Sokat fel kellett adnom, de tudom, hogy meg fogja érni.
A gondolat mentem végén még fordultam egyet, majd kiválóan kitartott pózban megálltam pontosan egyszerre a zenével.


Vissza az elejére Go down
Márton Ivett
Tánc szak
Tánc szak
Márton Ivett


♫ Egy kép rólam : Takács Flóra Tumblr_m4gcrl2ww11rnno2w
♫ Hozzászólásaim : 39
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 27
♫ Itt találsz meg : Ezen a szent helyen :PP

Takács Flóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takács Flóra   Takács Flóra EmptySzer. Okt. 17, 2012 8:37 am

IMádtam az ET-megoldásodat! ^^ És úgy az egész tetszett, ELFOGADVA! (Avatar- és titulusfoglalás, és sipirc játszani!)
Vissza az elejére Go down
 
Takács Flóra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: