Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Bay Adél  EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Bay Adél  EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Bay Adél  EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Bay Adél  EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Bay Adél  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Bay Adél  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Bay Adél  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Bay Adél  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Bay Adél  EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Fekete Linda
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Márton Ivett
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Szabó Leila
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Tóth Natália
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Bay Adél  I_vote_lcapBay Adél  I_voting_barBay Adél  I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Bay Adél

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bay Adél
Ének szak
Ének szak
Bay Adél


♫ Hozzászólásaim : 7
Join date : 2012. Oct. 15.
Age : 26
♫ Itt találsz meg : énekterem :D

Bay Adél  Empty
TémanyitásTárgy: Bay Adél    Bay Adél  EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:03 am





Bay Adél




VERSATILE GIRL

LENA MEYER-LANDRUT











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: 1996. 09. 14.
KOR: 16
CSOPORT: ének szakosok
OSZTÁLY: 10. énekosztály
KARAKTER: eredeti


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK: nincsen egy sem, nem szeretem a becézést...elég rövid a nevem!
SZERET:
táncolás
éneklés
zene
baglyok
Budapest
evés-ivás (nem vagyok dagi!)
természet/levegő
barátok
fiúk Razz

NEM SZERET:
hülyék (bőven ki van fejtve...)

ilyen-olyan rovarok, csúszómászók
borsó
unalmas, egyszerűbb dolgok

BESZÉLT NYELVEK:
magyar, angol (mindkét angol Smile )

TITOK: nagyon, de nagyon paranoiás vagyok, szóval egyszer az emeletre kergettek fel az osztálytársaim egy halloween-bulin...




Jellemem

Nem én vagyok a legnépszerűbb, de attól még sok barátom van. És ez mindig is így volt, minden suliban. Viszonylag nagy szám van, de kaptam egy csodálatos tehetséget: ha nincs tanár, ördög vagyok. Ha van, egy kisangyal. De azt, hogy a tanár éppen hol van, azt megérzem. Tehát a tanár ajtónyitása előtt simán le tudom nyelni a röhögésem. Bevallom, lusta vagyok, de nem mindig. Ha érdekel a dolog, lelkes is tudok lenni!
Elég pasizós vagyok, de annyira azért nem, hogy idegesítő legyek. Tulajdonképpen ezt is egyetlen kis dolog teremtette elő. Hetedikben volt egy szerelmem. Volt egy ott-alvós kirándulásunk, erdei iskolának is lehetne mondani. A fiúk üvegeztek, és köbö három lány kapta meg az első csókját aznap este. De én nem. Mondjuk, nem vártam, teljesen jó volt "álmodozni" róla; úgy is még kicsi voltam az ilyenekhez. Smile Szóval, az egyik srác (másnap) nem mert megpuszilni egy csajt, és az én titkos szerelmem csak úgy megmutatta rajtam, hogy hogy kell. Á, nem lepődtem meg...! Utána elcibált valahova a sulin belül, hogy szerelmet valljon. Beszarás, ((boccs adminok)) hogy...tulajdonképpen nem is volt lehetséges, de mégis. Aztán!
Kiderült, hogy csak vicc, én is röhögtem rajta (ha-ha...), és el lett felejtve. És akkor fogadtam meg, hogy a fiúk agyába mászok és kiderítem, hogy ezen mi a fene volt vicces.




Előtörténetem/Szerepjáték példám

Szóval, kezdjük: Budapesten, 1996. szeptemberében, 14-én születtem. Hűvös volt. Szerintem a csecsemő-koromról ennyi bőven elég volt. Very Happy Jön a kis-kor! Amikor is ovis voltam. Oviban, a közepes csoportban már tök jól tudtam olvasni, úgyhogy mindenki azt kérdezgette, hogy "ide mi van írva?"; nekem ez maradt meg legjobban - a gyermeki elme ilyeneket jegyez meg és tart fontosnak. Smile Suliban is, egészen hetedikig kitűnő voltam, de valljuk be: jó fejek voltak velem szemben a tanárok. Ha kellett választanom vagy kérdezték, hogy mi kedvenc tantárgyam, akkor mindig az angolt mondtam. Csak egyszer kaptam belőle egyest, azt is lecke- és felszereléshiányra. Mindig is érdekelt, és háromszor voltam Nagy-Britanniában, kétszer pedig Amerikában. Ezért tudok mindkét országban kommunikálni, mert, ugye, a két nyelv annyira nem is hasonlít egymásra. Amúgy mindkét országgal eljátszottuk azt, hogy oda mi kiköltözünk, de valahogy sosem jött össze. Nekem alapból hiányzott az ágyam is meg a város is meg a barátaim is. A fő indok az volt, hogy Apunak nem sikerült beilleszkednie, vagy rossz volt a leendő munkahelye.
Fontos megemlíteni, hogy van egy bátyám, Tomi, akivel csak látszólag vagyunk rosszban. Mindig piszkálgatjuk egymást és egy csomót vitázunk, de hát...nem ez a testvéri szeretet? Amúgy szerintem mondhatjuk, hogy legjobb barátok vagyunk. Sokat segítünk egymásnak, és mindketten be tudunk illeszkedni a másik baráti körébe - ha ez muszáj. Tomi egy évvel idősebb, és nem a Sunshine-ba jár. Nem a legjobb a suliban, de nagyon sportos - tapadnak rá a cicababábbnál cicababábblányok, vagy mik. Azért van egy kis jó-ízlése, de például a legutóbbi barátnőjétől is hánytam...ráadásul a csaj neve Barbie volt, és illett is rá.
A Sunshine-ba bekerültem két szakra is, persze csak egyet választhattam. A tánc és az éneklés között vacilláltam. Mindkettőt nagyon szeretem, de a végén az éneklést választottam, mert tökre örülök, hogy megtanultam egyedül énekelni, nem pedig kórusban, vagy ilyesmi. Hobbiból még mindig táncolok, néhány barátnőm pedig a társastánchoz vagy a csoporttánchoz kér segítséget - szóval ezt sem hagytam abba.
Nemrég találkoztam egy sráccal, Tomi barátja volt. Bátyókám is észrevette, hogy erősen szemezünk. Elhatározta, hogy összehoz minket, persze fiúsan csinálja, nem úgy mint mi, lányok. Ami annyit jelent, hogy Dávid (a jóképű fiú) hátul Tomi által lefogott kezekkel oda lett hozzám lökdösve, és kényszerítették rá, hogy elhívjon moziba. Szerintem másnap magától is el tudta volna mondani, mindegy. Így azért ezerszer viccesebb volt...Utána mondjuk eszébe jutott, hogy a filmet is egyeztetni kéne, dehát...hárman mondtuk a magunkét. Igen Tomi is ezen vitatkozott...

A mozival (és az előkészületekkel) szeretném kezdeni a játékot! Razz

Vissza az elejére Go down
Márton Ivett
Tánc szak
Tánc szak
Márton Ivett


♫ Egy kép rólam : Bay Adél  Tumblr_m4gcrl2ww11rnno2w
♫ Hozzászólásaim : 39
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 27
♫ Itt találsz meg : Ezen a szent helyen :PP

Bay Adél  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bay Adél    Bay Adél  EmptyKedd Okt. 23, 2012 1:57 am

Nem tudom, mit műveltél itten a kóddal, hogy eltűnt a háttér, és rólad készült képnek nincs normális formája, de ezért nem fog senki eltanácsolni a suliból, úgyhogy:
Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Bay Adél
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: