Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Holczer I. Panni EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Holczer I. Panni EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Holczer I. Panni EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Holczer I. Panni EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Holczer I. Panni EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Holczer I. Panni EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Holczer I. Panni EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Holczer I. Panni EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Holczer I. Panni EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Fekete Linda
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Márton Ivett
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Szabó Leila
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Tóth Natália
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Holczer I. Panni I_vote_lcapHolczer I. Panni I_voting_barHolczer I. Panni I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Holczer I. Panni

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Holczer Panni
Tánc szak
Tánc szak
Holczer Panni


♫ Hozzászólásaim : 5
Join date : 2012. Oct. 14.

Holczer I. Panni Empty
TémanyitásTárgy: Holczer I. Panni   Holczer I. Panni EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:59 am





HOLCZER IMOLA

PANNA




HOTTER THAN HELL

JULIA JOHANSEN




Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: 1995. november 27.; Pécs, Magyarország
KOR: 17
CSOPORT: tánc szakosok
OSZTÁLY: 11. táncosztály
KARAKTER: eredeti


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Panni, Panncs; ha nagyon szükséges Molli, de inkább ne
SZERET:
~táncolni (balett, hip-hop)
~cigi
~hot-dog
~brit zászlós dolgok
~baglyok
~kínai kaja
~fesztiválok
NEM SZERET:
~spenót
~metál
~garbó
~mű dolgok
~szűk helyek
~fanta
~hideg
BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, francis
TITOK: 16 évesen megütött az akkor 20 éves barátom. A szüleimnek azt mondtam telefonálás közben nekimentem egy oszlopnak.




Jellemem

Panni egy eléggé furcsa és bonyolult személyiség. Nagyon jól táncol, szereti is, azt amit csinál. Nem az a tipikus jókislány, sőt, nem is jó, inkább rossz, de ez nem látszik a tanulmányi eredményén. Minden buliban benne van, szeret szabályokat szegni. Cigizik, iszik, a nyáron drogozott is, de suliidőben csak néha egy-egy joint, több nem. Hacsak idén nem keveredik olyan társaságba, ahol megkínálják ezzel azzal. Van egy kis gond az önuralmával, nehezen mond nemet. Nehezen nyílik meg az embereknek, nem bízik senkiben, mégis mindenhez és mindenkihez pozitívan áll hozzá. Minimálisan persze bízik az új ismerőseiben, aztán ez a bizalom vagy eltűnik vagy azon kapod magad, hogy megosztja veled élete egy-két fontos mozzanatát, elmondja neked a titkait.
Ha fiúkról van szó félénk lesz, kínosan nevet, elpirul, nem jut szóhoz. Nem az összes pasinál történik ez vele, mindig csak egynél, akivel aztán vagy lesz valami vagy nem. Panni egy aranyos lány, vannak ellenségei - kinek nincsenek? Kedves, jófej, bulizós, pasizós. A mának él, emészti a múltat, és a jövőjét tervezgeti.




Előtörténetem/Szerepjáték példám

2012. 07. 05.
Egy bogyót veszek a számba, úgy gondolom ettől minden jobb lesz. Egy zacskó port szór ki egy kártyára, egy másikkal csíkokba szedi. Összeteker egy papírdarabot és felszívja az egyik csíkot. Megtörli az orrát, rám mosolyog, szól, hogy én jövök. Mosolygok, odamegyek. Biztos, hogy ezt kell tennem? Isti kiskoromban a legjobb barátom volt. Együtt nőttünk fel, együtt homokoztunk és mindig próbáltam rávenni, hogy barbizzunk. Sosem sikerült. Mikor ideköltöztem, azt hittem soha többet nem látom. Két évvel idősebb nálam, nem akartam elveszteni a legjobb barátomat. Egy kis ideig tartottuk a kapcsolatot, aztán ez megszakadt. De most ő is ideköltözött, felkeresett és újra legjobb barátok vagyunk. Barátok? Annál kicsit több. Lefeküdtünk? Igen. A barátom? Azt hiszem. Azt mondja nem fekszik le már lányokkal, hogy most csak én vagyok neki. Mennyire bízhatok a szavaiban? Azt hallottam egy ismerősömtől, hogy nagy nőcsábász lett. Hogy mindenkit felszed, akit csak tud. Drogozik. Csajozik. Kihasználja őket. Engem is kihasznál? Mintha szeretne, hátrafogja a hajam, amíg felszívom azt a kis fehér csíkot. A nyakamba csókol, én felnevetek, megtörlöm az orromat. Boldog lennék? Megcsókolom, azt remélve ő is érzi azt, amit én.
Csak ketten vagyunk, a ruháink a földön, mi meg a kanapén. Újra elkövetem ezt a hibát.

2012. 07. 29.
A szüleim augusztus végéig rám bízták a házat, ők nyaralni mentek. Kettesben, nélkülem. Nem vagyok egyedül, egy vodkás üveggel a kezemben táncikálok be a szobámba. Isti az ágyamon fekszik, a bicskájával szórakozik. Vigyorogva fekszek rá, az üveget leteszem az ágy mellé. Egy laza mozdulattal maga mellé fektet, a csípőmre ül és felhúzza a pólómat. Nevetek, a hegyes kis valami megvillan a fényben, a kezemet tartom felé. Vicces dolog a vagdosódás. Meg kell tennünk, úgy érezzük muszáj. Bal tenyerébe egy 'P' betűt ír, az én jobb tenyerembe pedig egy 'I'-t. Összeérintjük, összekulcsoljuk az ujjainkat. Örültek vagyunk, és nem vagyunk a tudatunknál. Jó lenne leállni, mielőtt nagyobb hülyeséget csinálunk. De most jó, most tökéletes és gyönyörű minden.

Ma
Már egy hete nem láttam és jobb is ez így. A tenyerembe vésett 'I' betűhöz sok emlékem fűződik. De vége van. Megmondtam neki, megszakítottam vele minden kapcsolatot. Nincs rá szükségem, csak tönkretesz mindent.
Panni beszéljük meg.
Panncs szükségem van rád.
Molli, azt hiszem szeretlek.
Hallod?

Nem hiszek neki, szavai csengenek a fülemben. Hagyj békén. Hagyj egyedül. Hagyj tovább lépni. Álmomban mindig megjelenik, ahogy mosolyog, nevet és ahogy lassan engedi ki a szájából a tömény füstöt. Édes illatokat érzek, ez nem rendes cigi, ez annál több. Nem akarlak elengedni, de muszáj. Szeretlek. Nem, utállak. El akarom magammal hitetni, de nehezen megy. Válts sulit, minden nap látni téged csak még szörnyűbb. Fáj, éget, mar. Ez csak egy vicc, egy álom. Egy kis por hatása, semmi több. Ugye?

Vissza az elejére Go down
Márton Ivett
Tánc szak
Tánc szak
Márton Ivett


♫ Egy kép rólam : Holczer I. Panni Tumblr_m4gcrl2ww11rnno2w
♫ Hozzászólásaim : 39
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 27
♫ Itt találsz meg : Ezen a szent helyen :PP

Holczer I. Panni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holczer I. Panni   Holczer I. Panni EmptySzer. Okt. 17, 2012 6:28 am

Elfogadva! Foglalj avit és titulust,és mehetsz játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Holczer I. Panni
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: