Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Tóth Natália  EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Tóth Natália  EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Tóth Natália  EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Tóth Natália  EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Tóth Natália  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Tóth Natália  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Tóth Natália  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Tóth Natália  EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Tóth Natália  EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Fekete Linda
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Márton Ivett
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Szabó Leila
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Tóth Natália
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Tóth Natália  I_vote_lcapTóth Natália  I_voting_barTóth Natália  I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Tóth Natália

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tóth Natália
Színjátszós
Színjátszós
Tóth Natália


♫ Egy kép rólam : Tóth Natália  Tumblr_mc2jyaQw9A1qmsc0lo2_250
♫ Hozzászólásaim : 24
Join date : 2012. Oct. 14.
Age : 28
♫ Itt találsz meg : Budapest

Tóth Natália  Empty
TémanyitásTárgy: Tóth Natália    Tóth Natália  EmptyVas. Okt. 14, 2012 8:11 am





Tóth Natália




A viruló

Nina Dobrev











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Zalaegerszeg, 1995.augusztus.30.
KOR: 17
CSOPORT: Színész
OSZTÁLY: 11. színjátszó osztály
KARAKTER: eredeti



Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Nati, Nat.
SZERET:
-Fényképezni
-barátokkal lenni
-bulizni
- kutyámat Kendrát.
- modellkedni
- ismerkedni
- Londont
- 1D
NEM SZERET:
-Kelkáposztát
- hazug embereket
-macskákat.
BESZÉLT NYELVEK:
-angol
-német
-francia.
TITOK: Ha elmondanám, már nem lenne titok.





Jellemem

Natália egy teljesen szokatlan lány. Két énje van: a nagyon kedves, életvidám, örökké daloló és a mogorva, visszahúzódó, magának való lány. Első látásra beképzeltnek tűnik, de igazából szeretni való és aranyos.
A barátaiért képes lenne bármit megtenni, még a kezét is tűzbe tenné értük, de azt egyáltalán nem kedveli, sőt, egyenesen irritálja, ha valaki hátba támadja. Könnyen feldühíthető, és olyankor jobb, ha menekül előle az illető. Imád új emberekkel megismerkedni, és nem érdekli a házak közötti versengés. A barátait állandóan megvédi, ha gúny tárgyává válnak, ennek érdekében képes meg is ütni valakit, hogy elhallgattassa.
Szeret olvasni, ami nem csoda, hisz igen okos, ügyes, szorgalmas lány. A tanulásban is remekel. Nem szereti, ha irányítják, imád a saját feje után menni.
Érzelmes lény, ami sokszor gondba keveri őt. Néha túlságosan is zavarban van ahhoz, hogy egy olyan fiúval beszéljen, aki tetszik neki. Próbálja az érzéseit leplezni.
Imád órákat ücsörögni a napsütésben, és olvasgatni. Sokszor szokott verseket írni, amiket még soha senkinek nem mutatott meg.





Előtörténetem/Szerepjáték példám

- Jaj, Máté ne legyél már ilyen!- mondtam durcásan az előttem menő fiúnak. Megint ezt csinálja, nem hiszem el. Komolyan mondom ez a srác nem normális! Nem értem, miért viselkedik velem olyan furcsán. Elvégre a legjobb barátom lenne, vagy mi a szösz! Azt hinné az ember, hogy egy 6 éves kislány és egy 14 éves fiú nem jönnek ki. Na itt az élő példa rá, én és Máté. Máté a legjobb fiúbarátom olyan 3 éves korom óta. Egyszerűen szeretem! Nem is tudom mi lenne velem nélküle.
- Nat gyere már. Mutatok valamit és megyünk is haza. - válaszolta sürgetve, majd befordult az egyik sarkon. Gondolhattam volna, hogy ide akar hozni. Elvezetett a kedvenc helyéhez, csak akkor jött ide amikor szomorú vagy gondterhelt volt. Mégis, miért hozott ide?
- Minek jöttünk ide? - kérdeztem kíváncsian, majd leültem a fűre. Máté is letelepedett mellém és idegesen elkezdte tépkedni a füvet.
- Elköltözünk...- mondta halkan. Nem fogtam fel amit mondott, elnevettem magam de ő komor maradt. Nem viccel! Ez nem lehet igaz, ez igazságtalanság.
- És mégis hova? És minek?- kérdeztem, miközben bennem egy világ tört össze. Nem lehet igaz, nem hagyhat itt! Nem akarom, hogy elmenjen. Képtelenség.
- Budapestre...- válaszolta ugyanavval a hidegségével mint az előbb.
* 10 évvel később *
Ez a jelenet játszódott le bennem, mikor anya felvilágosított a harci helyzetről. Mégpedig arról, hogy mi is elköltözünk. 10 év telt el azóta, hogy 'elhagyott' Máté. Kapcsolatunk megszakadt és Isten tudja merre kalandozhat most ő. Csak abban reménykedem, hogy ott összefutok elveszett báránykámmal. Őrültem és egyben szomorkodtam a hír miatt. Nem akarom itt hagyni a kedves barátaimat, de az álmomat sem akarom elhagyni. Színésznő szeretnék lenne, és Budapesten minden lehetőség megvan adva hozzá! Nem mint itt, az Isten háta mögött ahol egy színjátszó sincs.
* pár héttel később*
Már megint lekéstem az a fránya buszt! Hogy lehetek ilyen bamba? Ezen a héten a 3. vagy 4. alkalom mikor lekésem a buszt. Hát igen, lehet nem kéne annyi időt töltenem a plázába suli után. Nem tehetek róla, egyszerűen imádom tanulmányozni a különböző embereket. Olyan sok cserebogár jár az utcán, és mi nem is vesszük észre. De nem csak azért ülök ám a plázába, igazából az új legjobb barátnőmmel ütjük el az időt. Ezen gondolkodva járkáltam az utcákon hazafele, amikor is nekimentem egy fiúnak.
[color=#FF6699]- Óh bocsi, nem akartam neked menni!- szabadkoztam. Nem szeretek másoknak nekimenni és azt se szeretem, ha nekem jönnek. Úgy terveztem, hogy gyors elillanok mellette, de nem így volt. Felnéztem és egyszerűen nem hittem a szememnek. Máté állt előttem teljes nagyságában. A szívem majd kiugrott a helyéről, annyira megörültem neki. Bárhonnan felismerem azokat a szép szemeit. Ha jól számolom Máté már 22-23 éves lehet. Mosolyra húzódott szám és ránéztem.
- Máté! Szia!- mondtam mosolyogva, majd megsimogattam Abbyt a kutyáját.
- Nat! Hát szia. Te hogy hogy erre vagy?- üdvözölt mosolyogva, majd magához ölelt. Istenem, mennyire hiányzott már ez a fiú! Soha többé nem engedem el.
Leültünk és átbeszéltük az elmúlt 10 évet. Olyan sok dolog nem is történt vele, mint gondoltam. Tanár lett és a saját lakásában élt, pont úgy ahogy eltervezte. Minden nap összetalálkoztunk és beszélgettünk. Már nem is éreztem magam olyan egyedül. Anyáékhoz is eljött vasárnaponként, én pedig egyre jobban beleszerettem. Szerencsémre ő is kezdett többet érezni irántam. Összejöttünk és most boldogan élünk... De lehet már nem sokáig...

Vissza az elejére Go down
Márton Ivett
Tánc szak
Tánc szak
Márton Ivett


♫ Egy kép rólam : Tóth Natália  Tumblr_m4gcrl2ww11rnno2w
♫ Hozzászólásaim : 39
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 27
♫ Itt találsz meg : Ezen a szent helyen :PP

Tóth Natália  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tóth Natália    Tóth Natália  EmptyKedd Okt. 16, 2012 5:08 am

Tetszett az ET-d, foglalj avatart és titulust, és mehetsz játszani! Wink Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Tóth Natália
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: