Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Keresett karakterek EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Keresett karakterek EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Keresett karakterek EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Keresett karakterek EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Keresett karakterek EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Keresett karakterek EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Keresett karakterek EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Keresett karakterek EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Keresett karakterek EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Fekete Linda
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Márton Ivett
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Szabó Leila
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Tóth Natália
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Keresett karakterek I_vote_lcapKeresett karakterek I_voting_barKeresett karakterek I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Keresett karakterek

Go down 
+7
Nagy M. Hunor
Holczer Panni
Nagy B. Dominic
Lengyel Nina
Kósa L. Emma
Tóth Natália
Márton Ivett
11 posters
SzerzőÜzenet
Márton Ivett
Tánc szak
Tánc szak
Márton Ivett


♫ Egy kép rólam : Keresett karakterek Tumblr_m4gcrl2ww11rnno2w
♫ Hozzászólásaim : 39
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 27
♫ Itt találsz meg : Ezen a szent helyen :PP

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Szept. 30, 2012 1:30 am

Keresel valakit? Találd meg itt! (:



A KERESETT NEVE
annak play-by-ja
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!











Kód:
<center>
<div style="border-left:1px solid #232323; border-right:1px solid #232323; border-top: 1px solid #232323; width:400px; background-image:url(LINK A PLAY_BY KÉPÉRŐL!); height:250px;  -moz-border-radius: 100p 100px 0px 0px; -webkit-border-radius: 100px 100px 0px 0px; "></div><div style="border-left:1px solid #232323; border-right:1px solid #232323; width:400px;color:#b1575e; font-family:georgia; font-size:30px; letter-spacing:-3px; text-align:center; text-transform:uppercase;  text-shadow:-1px 0 black, 0 1px black, 1px 0 black, 0 -1px black;  background-color:crimson; ">A KERESETT NEVE</div><div style="border-left:1px solid #232323; border-right:1px solid #232323; width:387px;  background-color:crimson;  color:#dfdfdf; font-family:georgia; font-size:15px; text-align:center; text-transform:lowercase; padding-left:13px; margin-top:-5px; text-shadow:-1px 0 #232323, 0 1px #232323, 1px 0 #232323, 0 -1px #232323;"><I>annak play-by-ja</I></div><div style="; border-left:1px solid #232323; border-right:1px solid #232323;width:380px; padding-left:10px; padding-right: 10px; padding-top:5px; padding-bottom:5px; height:200px; overflow:auto; font-family: Trebuchet MS, arial; color: white; text-align:justify; line-height:12px; font-size:15px; background-color:crimson;">Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!
Írd ide a kapcsolatotokat, jellemzőit, bármit, amit fontosnak érzel vele kapcsolatban!</div><div style="border-left:1px solid #232323; border-right:1px solid #232323; border-bottom: 1px solid #232323;width:394px; background-color:crimson; height:50px;  -moz-border-radius: 0p 0px 100px  100px; -webkit-border-radius: 0px 0px 100px  100px; font-family: Trebuchet MS, arial; color: #232323; text-align:center; line-height:12px; font-size:10px; padding:3px;">


</div></center>
Vissza az elejére Go down
Márton Ivett
Tánc szak
Tánc szak
Márton Ivett


♫ Egy kép rólam : Keresett karakterek Tumblr_m4gcrl2ww11rnno2w
♫ Hozzászólásaim : 39
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 27
♫ Itt találsz meg : Ezen a szent helyen :PP

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Szept. 30, 2012 1:43 am


LÉVAY LINDA
ebba zingmark
Kezdeném a tulajdonságaival. Flegma. Bah. Az egész suli imádja, főleg a tanárok, de ő.. Ő csak azokat szereti, akik rajonganak érte. Szóval engem nem. Színi tagozatos, és és egykorú velem. Játéka nem olyan jó, de általában óriási pénzösszeggel ráveszi a tanárokat, hogy ő legyen a főszereplő. Imád a középpontban lenni, és ha felnőttekről van szó álszent. Mindig a legújabb és a legdrágább ruhadarabokat viseli, a régieket pedig kimosatja, és elajándékozza a "rajongóinak". A tantestület minden tagja mintagyerekként tekint rá, és mindig őt kérik meg mindenféle dolgok elvégzésére. USÁban nőtt fel, ahol megismert engem, és lássuk csak... Nem szívleltük egymást. Tulajdonképpen ősellenségek lettünk. Mivel hasonló az öltözködési stílusunk (színes, ízléses, nevezhető "menőnek"), egyszer meg is vádolt azzal, hogy lopom az öltözködési szokásait. Amikor aztán vége lett az általánosnak, mindketten örültünk, hogy nem kell együtt lennünk többé, amikor kiderült, hogy mindketten a Sunshine-ba járunk gimibe. Immár második éve.

(a play-by változtatása lehetséges, de szólj pm-ben! mindenképp vörös haja legyen!)



Vissza az elejére Go down
Tóth Natália
Színjátszós
Színjátszós
Tóth Natália


♫ Egy kép rólam : Keresett karakterek Tumblr_mc2jyaQw9A1qmsc0lo2_250
♫ Hozzászólásaim : 24
Join date : 2012. Oct. 14.
Age : 28
♫ Itt találsz meg : Budapest

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyKedd Okt. 16, 2012 5:29 am


Nagy M. Hunor
Ian Somerhalder vagy Paul Weasley
Máté egy 23 éves férfi. Kiskoromban a legjobb barátom volt, de elköltöztek Budapestre. Most, hogy én is Budapestre költöztem újból megismerkedtünk és egymásba szerettünk. De adódott egy nagy gond. Tanár lett a sulimban, ráadásul a színészetet tanítja! Duplán gáz! Azon belül, hogy élete folyamán mit csinált az már rajtad múlik. Ha bármi kérdésed van PM-ben szívesen válaszolok.





Köszönöm szépen megérkezett. Köszönöm a megalkotójának ♥♥♥


A hozzászólást Tóth Natália összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 17, 2012 8:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kósa L. Emma
Ének szak
Ének szak
Kósa L. Emma


♫ Egy kép rólam :
we found love in a hopeless place
Keresett karakterek Caleb_www.kepfeltoltes.hu_
♫ Hozzászólásaim : 12
Join date : 2012. Oct. 16.

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyKedd Okt. 16, 2012 5:38 am

itt van, itt van !! *-*


Caleb Lampert
liam hemsworth
Caleb lenne az én férjecském, nem hiszem, hogy bármit hozzá kellene fűznöm. Londonban ismerkedtünk meg, akkor még csak törte a magyart, mára azonban elég szépen összeszedte a tudását és megtanulta a nyelvet. Igaz akadnak még problémái, de mindig segítek neki. A jelleméről csak néhány szót, mert nem szeretnék egy bunkó, beképzelt karaktert az én érzékeny lelkem mellé. (:
Romantikus, de nem nyálgép. Kedves, de olykor átlendül a ló másik felére. Ilyenkor kerül előtérbe a romantikus pitizés. Szolid, nem hivalkodó. Szereti a munkáját.
Az ismerkedésünkről az ET-mben olvashatsz bővebben, de a fantáziádra bízom, hogy előtte ismert e vagy látott e már. Ahogy a lánykérés minden pillanatát is. Bármit kitalálhatsz, csak előtte dobj meg egy PM-el.
20 éves, tehát nálam kettővel idősebb, Londonban született, a szülei angolok, semmi magyar kapcsolata nincs, kivéve ugye én.
A PB-ről pedig nem vagyok hajlandó lemondani, bármilyen érvvel is állsz elő. Liam-et szeretném, már csak a sok közös gifek és képek miatt is.
Örök hálám annak, aki megalkotja a férjecskémet, akinek fogalma sincs, arról, hogy az esküvőnk előtt megcsaltam.





A hozzászólást Kósa L. Emma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 19, 2012 6:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lengyel Nina
Ének szak
Ének szak
Lengyel Nina


♫ Egy kép rólam : Keresett karakterek Tumblr_mae8ipBNHS1rwna68
♫ Hozzászólásaim : 40
Join date : 2012. Sep. 21.
♫ Itt találsz meg : Budapest

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:27 am


Fekete Linda
emilie voe nereng, de változtatható

Ő a legjobb barátnőm, de nem vagyunk azok, akik nyalják-falják egymást folyton, csak egyszerűen imádunk együtt lenni. A barátság Amerikában kezdődött, ahol jól összeismerkedtek és semelyikük sem hagyta cserben a másikat, vagy otthagyta egyszerűen egy másik lány miatt. Dehogy. A legjobb az egészben , hogy a Sunshine-ra került, valami csoda folytán, úgyhogy most a legjobb nekik.





Megérkezett! ^^


A hozzászólást Lengyel Nina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 26, 2012 3:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kósa L. Emma
Ének szak
Ének szak
Kósa L. Emma


♫ Egy kép rólam :
we found love in a hopeless place
Keresett karakterek Caleb_www.kepfeltoltes.hu_
♫ Hozzászólásaim : 12
Join date : 2012. Oct. 16.

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Okt. 20, 2012 4:32 am


Berki Kamilla
Demi Lovato
Milla az unokahúgom és egyben a legjobb barátnőm. Ő volt az esküvői tanúm és ő volt az, akinek elsírtam azt is, hogy megcsaltam Caleb-et 24 órával az esküvő előtt.
Kedves, megértő lány, sok barátja van, de nem számít igazán népszerűnek az iskolában. 10. osztályos, szintén ének szakra jár a Sunshine gimibe.
Álma, hogy híres énekesnő lehessen, ami talán meg is valósul, mert anyámnak köszönhetően Anglia leghíresebb producere látogat majd el hozzá.
Vajon válóra válik a dédelgetett álma vagy elbukik, mert rettentő félénk lány?
Ne félj Drágám, melletted állok!!





A hozzászólást Kósa L. Emma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 29, 2012 4:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nagy B. Dominic
Színjátszós
Színjátszós
Nagy B. Dominic


♫ Hozzászólásaim : 24
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 26

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Okt. 20, 2012 7:10 am


SZABÓ LEILA
bella thorne
Sok mindent nem igazán tudom mesélni róla, hiszen nem velem van, hiszen én színésznek tanulok, Ő róla meg fogalmam sincs. Ahogyan hallom a többiek véleményét, egészen jó fej, szerethető, meg minden. Személyesen még nem volt alkalmam vele beszélgetni, de ami késik, az nem múlik, nem igaz? ^^ Talán abból a beszélgetésből, még más is ki fog alakulni, de az már tényleg a jövő titka.

MEGÉRKEZETT*-*



SZABÓ ÁDÁM ZALÁN
jake short (nem alkuszom)
Ő Leila ikertesója, de ezt nem sokan tudják róla, még én sem. A legjobb haverom, már az első naptól fogva. Ő is színésznek készül, mint én, szóval még az órákon is tudunk hülyülni. Szinte olyan, mint én, ugyanolyan lökött tud lenni, ha kell, mindig számíthatok rá. Megvédjük egymást, kihúzzuk a másikat a pácból, illetve együtt teszünk rossz fát a tűzre. Olyan, mintha az én tesóm lenne, nem is Leiláé, de sajna ez nem igaz. Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem mesél a húgáról… scratch


Ha valakinek megtetszik, PM-ben jelentkezzen ^^


A hozzászólást Nagy B. Dominic összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 10, 2012 8:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Holczer Panni
Tánc szak
Tánc szak
Holczer Panni


♫ Hozzászólásaim : 5
Join date : 2012. Oct. 14.

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Okt. 20, 2012 8:45 am


HORVÁTH 'ISTI' ISTVÁN
rory torrens
Pécsen születtünk, két évvel vagy nálam idősebb, azaz most vagy 19 éves. Évet ismételtél, végzős vagy itt, a Sunshine-ban, zene szakon. Együtt nőttünk fel, én már évek óta itt lakom, te még csak most költöztél ide. Drogozol, belevittél a kis játékodba, de most, lassan egy hete azt mondtam vége. Nem akarom, hogy tönkretegyél, és hogy az utolsó mondatod hozzám az volt, hogy 'Molli, azt hiszem szeretlek.'. Na jó, az utolsó előtti volt. Nem válaszoltam, de tudom, hogy én is szeretlek. Te vagy az egyetlen, aki még ma is használja rendes nevemet, a szüleimen kívül. Imola, Molli. Csak te hívsz már így.
El akarlak felejteni, nem akarok rólad álmodni, nem akarlak a suliban látni. Ez az utolsó éved itt. Minden nap próbálsz hívni, próbálsz ismerősnek jelölni facebook-on, de visszautasítalak. Talán majd a parkban összefutunk, talán sikerül beszélned velem még sulikezdés előtt. Tényleg szeretsz? Komolyan gondoltad?



Vissza az elejére Go down
Nagy M. Hunor
Tanár
Tanár
Nagy M. Hunor


♫ Egy kép rólam : Keresett karakterek 8379525241_www.kepfeltoltes.hu_
♫ Hozzászólásaim : 17
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 34
♫ Itt találsz meg : A hátad mögött :P

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyHétf. Okt. 22, 2012 8:03 am


Török Bálint Benjamin
Greyson Chance

A pár napja örökbe fogadott öcsém. Dominiccal egyidős, kissé visszahúzódó fiú. Én mondjuk meg is értem, hisz nem ismeri a szüleit és nem tudhatja milyen egy biztonságot nyújtó családi környezet. Meglepő, hogy a szüleim örökbe fogadták őt, de most legalább tudom nem pazarolják el a pénzüket felesleges dolgokra és egy normális családi környezetet nyújtanak a kis Benjaminnak. Őt, akárcsak Dominicot szintén tanítom, bár az igazat megvallva néha örülök annak, hogy nem hasonlít túlzottan az öcsémre. Belőle egy is bőven elég, remélem Benjamin is ezen a véleményen lesz. Bár az igazat megvallva én őszintén jobban megismerném őt, amit órán látok rajta az szerintem édes kevés, hogy ugyanúgy megvonjam a vállam, ha a szüleim róla kérdeznek ahogy a Dominic esetében tettem. Nem ismerem elég jól, de szerintem jól megvannak az öcsémmel és csak remélni tudom, hogy ez nem csak a látszat.

U.i.: Nagyon-nagyon várjuk őt! *-*


Megjött bounce


Vissza az elejére Go down
Czeglédi Medárd Soma
Színjátszós
Színjátszós
Czeglédi Medárd Soma


♫ Hozzászólásaim : 6
Join date : 2012. Oct. 28.

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Okt. 28, 2012 8:10 am


BUDAI CSENGE (AZAZ CSENI)
Frida Gustavsson (alkuképes)
Cseni flegma, néha bunkó, de én ezen mindig jót röhögök. Imád hülyülni és bulizni, ahogy én is. Igazából vagány, nagyszájú és benne van mindenben. Sok barátja van, és szereti a macska-egér játékokat. Cigizik ahogy én, igazából én vittem bele a rosszba. Egy osztályba jártunk, és nekem megtetszett a jó kislány énje, összebarátkoztam vele, és azóta is legjobb barátok vagyunk. Szinte mindent tudunk a másikról, tudja a titkaimat, és mindig ott volt velem ha bajba kerültem. Én tudok róla mindent, segítettem neki összejönni azokkal a srácokkal akiket szeretett volna, és megvertem őket ha szakítottak vele.
Cseni 17 éves, Siófoki szintén. Van testvére, és imádja a macskákat.
Cseni és én legjobb barátok vagyunk, mióta mindketten a Vörösrózsában kezdtük meg a tanulmányainkat, de ahogy engem is, úgy őt is átíratták a szülei, és ha már másik suliba kell járnia, miért ne járhatna oda ahova én? Szóval ő is ide jár, ebbe a suliba, és még mindig legjobb barátok vagyunk, vagyis nem. Már csókolóztunk egyszer..kétszer..hatszor. Szájra puszival köszönünk egymásnak, mindenkinek azt mondjuk, hogy járunk ha kérdezik, de én még nem szakítottam a csajommal. Majd fogok. Csenivel abban maradtunk, hogy előbb megismerjük egymást, és nem úgy, mint barátok, hanem, mint két fél akik össze szeretnének jönni. Szóval a kapcsolatunk annyi, hogy szeretjük egymást. Legjobb barátok vagyunk 14 éves korunk óta, és készek vagyunk ezt feladni a szerelemért, mert szerelmesek vagyunk egymásba.






megjött *-*
Vissza az elejére Go down
Fekete Linda
Színjátszós
Színjátszós
Fekete Linda


♫ Hozzászólásaim : 42
Join date : 2012. Oct. 18.

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyHétf. Okt. 29, 2012 12:18 am


Peller Ádám
francisco lachowski
Van humora, ki tud állni magáért és a szeretteiért, makacs, önfejű. Az alkotóra bízom, hogy milyen szakra járjon, a lényeg, hogy kilencedikben vizsga előtt folyamatosan találkoztak Linnel a könyvtárban, és egyszer csak beszélgetni kezdtek. Találkozókat beszéltek meg, rengeteget csevegtek és nevettek, és legjobb barátok lettek. Ádám azt tervezi, hogy megkérdezi Lint, hogy járna-e vele.



Vissza az elejére Go down
Tóth Natália
Színjátszós
Színjátszós
Tóth Natália


♫ Egy kép rólam : Keresett karakterek Tumblr_mc2jyaQw9A1qmsc0lo2_250
♫ Hozzászólásaim : 24
Join date : 2012. Oct. 14.
Age : 28
♫ Itt találsz meg : Budapest

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyHétf. Okt. 29, 2012 4:28 am


Bagosi 'Nonó' Nóra
Katherina Graham (ő és csak ő)
Hol is kezdjem? Ja megvan. Az egyik legkedvesebb barátnőm. Imádnivaló, aranyos és életvidám, pont mint én. 3 éve ismerjük egymást, de ez a három év nem akármilyen, jóban rosszban együtt voltunk. Nem is kérhetnék jobb barátnőt nála. Iszonyatosan jól táncol, de ért a színészethez is. Kedvenc időtöltése a vásárlás, és mozizás velem. Minden mást a megalkotóra hagyok. ^^
Név szabadon választható, de a pb-ből nem engedek. ^^









Gricz Ingrid
Candice Accola (ő és csak ő)
Aranyos kedves és nagyon szerethető. Néha túl sokat hisztizik, de én imádom. Legjobb barátnőm közé sorolható. Imád énekelni, és színézkedni. Na, hogy most az user, hogy képzeli el rá van bízva. A lényeg velem remek kapcsolatot kell ápoljon. Imádom és imádom ^^
Név szabadon választható, de a pb nem cserélhető.





Remélem valaki meghozza őket. ^^ Pm-ben lehet érdeklődni ^^
Vissza az elejére Go down
Szabó Leila
Ének szak
Ének szak
Szabó Leila


♫ Hozzászólásaim : 28
Join date : 2012. Oct. 20.
Age : 26
♫ Itt találsz meg : Budapesten össze vissza

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyHétf. Okt. 29, 2012 4:44 am


Balogh Bettina
Zendaya Coleman
A suli első napján ismertem meg. Ő vezetett körbe és nagyon jóba lettünk. A legjobb barátnőmnek is mondhatom. Aranyos, kedves és megértő. Ének szakos.
Név szabadon választható, pb nem változtatható. ^^



Megérkezett. ^^





Pm-ben lehet érdeklődni^^ Remélem hamar megérkezik. ^^


A hozzászólást Szabó Leila összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 10, 2012 4:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Herczeg Veronika
Zene szak
Zene szak
Herczeg Veronika


♫ Egy kép rólam : Keresett karakterek Tumblr_m2zijd25GB1rt6blmo2_250
♫ Hozzászólásaim : 9
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29
♫ Itt találsz meg : A kupi legtetején

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:40 pm


DÉVAY HUNOR
Chace Crawford

Régebbről ismerjük egymást, mindig barátok voltunk, most pedig már járunk is. Hunor humoros, laza, törődő, kedves és nagyon jól néz ki. Bár egy csomó lány róla álmodozik, mégiscsak velem jött össze, mert szeretjük egymást.

Nagyon szeretném!



Vissza az elejére Go down
Herczeg Veronika
Zene szak
Zene szak
Herczeg Veronika


♫ Egy kép rólam : Keresett karakterek Tumblr_m2zijd25GB1rt6blmo2_250
♫ Hozzászólásaim : 9
Join date : 2012. Nov. 01.
Age : 29
♫ Itt találsz meg : A kupi legtetején

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyHétf. Nov. 05, 2012 7:37 am


HERCZEG VIKTOR
te választhatod, de előtte egyeztessünk PM-ben Wink


Ő az én bátyám, aki (szerintem) a legjobban tudja kezelni az érzelmi kitöréseimet. Humoros (nagyon, vidáman fogja fel az életet), kedves, laza, utál tanulni (ez a jegyein is meglátszik), de állítom, hogy nagyon jó tesó. Egész jó a kapcsolatunk, kivéve, mikor megvertem néhányszor (csak vicc volt Very Happy ), de amúgy tényleg jóban vagyunk. Jó, mondjuk néha ő sem tudja elkerülni a hurrikánt, mit csinálok, de hát ez van.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresett karakterek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Multi-karakterek - kötelező!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: