Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Balogh Brigitta Fédra EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Balogh Brigitta Fédra EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Balogh Brigitta Fédra EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Balogh Brigitta Fédra EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Balogh Brigitta Fédra EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Balogh Brigitta Fédra EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Balogh Brigitta Fédra EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Balogh Brigitta Fédra EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Balogh Brigitta Fédra EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Fekete Linda
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Márton Ivett
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Szabó Leila
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Tóth Natália
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Balogh Brigitta Fédra I_vote_lcapBalogh Brigitta Fédra I_voting_barBalogh Brigitta Fédra I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Balogh Brigitta Fédra

Go down 
SzerzőÜzenet
Balogh Brigitta
Ének szak
Ének szak
Balogh Brigitta


♫ Egy kép rólam : Balogh Brigitta Fédra Peytonlist_www.kepfeltoltes.hu_
♫ Hozzászólásaim : 5
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 27
♫ Itt találsz meg : a suliban :)

Balogh Brigitta Fédra Empty
TémanyitásTárgy: Balogh Brigitta Fédra   Balogh Brigitta Fédra EmptyKedd Nov. 06, 2012 9:33 am


balogh brigitta fédra


peyton list. normal fashionista. ének szakosok. Brigi. 15. 9. ének. keresett.

Jellem

Tulajdonképpen egy normális lánynak tudom titulálni magam, és bár sokan gondolják így, nem vagyok cicababa. Nem sikongatok rendszeresen mint azok, csak akkor, ha valami rendkívüli hír van, és főképpen akkor, amikor a bátyámat tudom szívatni vele. Bár neki is megkegyelmezek párszor, úgyhogy vele is tudok rendesen viselkedni, másokat meg egyáltalán nem szoktam zargatni (jó, jó, azért ha valakit nagyon utálok..), úgyhogy nem vagyok őrült pszihopata. Fogyatékosságról sem tudok. Tehát akkor elfogadjátok a normális-jelzőt? Köszi. Nem vagyok túl zárt, de túl nyitott se, nem taszítom az embereket, de nem vagyok az az ember sem, akinek olyan sok ismerőse van, hogy már-már meg sem tudja különböztetni őket. Lehet velem beszélgetni, barátkozni. Nyugodtan. A családomat imádom, mindig rendesen bánok a rokonaimmal, persze vannak tinikre illő dührohamaim, de ezeken kívül nem ártok a családnak - csak talán azzal, hogy néha túlságosan is vidám vagyok. Igen, alapvetően én egy boldog ember vagyok, a legtöbbször mosolygok, pozitívan nézem a világot. Imádok vásárolni, imádom a ruhákat, de még mindig nem vagyok plázacica, csak egyszerűen divatőrült. További részletekért katt a menüben található Ismerkedjünk meg! gombra! Wink
ET/Szj. példa

Úgy sikoltottam fel, hogy a szomszédban élő délutáni alvó nyugdíjas néni is biztosan felkelt. Felvettek! Ááááá! Annyira örültem, hogy a szemfülességemet elfeledve hagytam, hogy Marci, a tizenegyedikes bátyám mögém lopózzon, és tenyerét a nyitott számra tapassza. Így hát pár másodpercig a kezébe sikítottam, de mindegy.

*két hónap múlva*

- Holnap lesz az első napom. Holnap lesz az első napom. Holnap lesz az első napoom!! - ugrabugráltam anyu körül a konyhában.
A következő pillanatban egy ideges hang kiáltott le az emeletről.
- Fejezd már be, Brigi, szétmegy a fejem! Innen is hallatszik! - üveltött le Marci.
Az ajkaimat beharapva elfolytottam el huncut mosolyomat, majd sokkal csendesebben pattogtam be a nappaliba, ahol aput fárasztottam a lelkesedésemmel. A fenébe, hát felvettek a Sunshine-ra, és holnap megyek suliba! Apu elkapott, és egy barackot nyomott a fejemre. Ez nálam amolyan 'kikapcs-gombot' jelent, azonnal abbahagyom, csak ne bántsd a buksimat! Igen, a barack a gyengepontom, mindenkinél rosszabbul bírom, dehát senki nem tökéletes. Felmentem egy TúróRudival az emeletre Marcihoz. Ő az asztalánál ült és körmölt. A tekintete a monitorról a füzetére vándorolt ide-oda.
- Ugye tudod, hogy anyuék nem díjaznák, hogy a netről másolod a házid? - kérdeztem kicsit zsarolós hangsúllyal.
- Honnan veszed, hogy ez házi, amit írok?
A képernyőjére néztem. Hatalmas betűkkel mutatta a netes pdf-fájl, hogy a dokumentum valami kémia fogalmazás - mai nyelven puska. Szeretem szívatni a bátyámat - de ha belegondolok, mást nem, csakis őt -, de most a suli miatt olyan jó hangulat uralkodott fölöttem, hogy mégsem árultam be. És mi ezért a hála? Na jó, csak szépen sorban.
- Ha beköpsz elmondom anyáéknak, hogy egy kettes miatt nem buktál meg - vonta meg a vállát Marci.
- Nem foglak beárulni - mondtam, és elterültem a szőnyegén.
Marci felhorkantott amolyan 'na persze'-stílusban, majd felállt az asztalától, és odalépett hozzám. A földön fekve néztem az álló bátyámat. Olyan gyorsan történt minden, annyira emlékszem, hogy valami nagy fekete dolog elhagyta Marci markát, és rámesett. Nyálkás volt. Odapillantottam a hasamra, ahol egy nagy gumipók volt, de természetesen annyira béna voltam, hogy még fel sem fogtam, mi van, már sikoltozni kezdtem. Marci először kiröhögött, majd lecsitított, hogy ne sikongassak már. Sértődötten felálltam és távoztam. Én tényleg nem árulom be! Bár a pókos eset után.. Nem, nem vagyok olyan bunkó. A póktól még mindig sokkos állapotban voltam, de sikerült rávennem magam, hogy megfogjam a fésűmet, és megigazítsam a hajam.
Vacsoránál Marci Pókos-lánynak szólított. Rámordultam, majd evés után elmentem aludni.

*másnap reggel*

Öltözködés közben szokás szerint dudorásztam. Mármint próbáltam. Ének szakos vagyok, de semmi hang nem bújt elő a torkomból, csak valami recsegés. Totál berekedtem. Első nap! Ezt nem hiszem el..



Vissza az elejére Go down
 
Balogh Brigitta Fédra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: