Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Brehlik Edina EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Brehlik Edina EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Brehlik Edina EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Brehlik Edina EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Brehlik Edina EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Brehlik Edina EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Brehlik Edina EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Brehlik Edina EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Brehlik Edina EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Fekete Linda
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Márton Ivett
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Szabó Leila
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Tóth Natália
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Brehlik Edina I_vote_lcapBrehlik Edina I_voting_barBrehlik Edina I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Brehlik Edina

Go down 
SzerzőÜzenet
Brehlik Edina

Brehlik Edina


♫ Egy kép rólam : Brehlik Edina 031_www.kepfeltoltes.hu_
♫ Hozzászólásaim : 1
Join date : 2012. Nov. 04.

Brehlik Edina Empty
TémanyitásTárgy: Brehlik Edina   Brehlik Edina EmptyVas. Nov. 04, 2012 10:17 am


BREHLIK EDINA


EBBA ZINGMARK. RED DEMON. DIÁK. DINA. 17. 11. SZÍNJÁTSZÓ.

Jellem

Jégkirálynő. Ezzel a jelzővel illetnek, akik igazán ismernek, és valóban, én is érzem magamon, hogy nem vagyok túlzottan nyitott az emberek felé. Lehet, hogy a gyermekkori trauma okozza, lehet, hogy más, de nem tárom fel senki, néha még a legjobb barátnőm előtt sem az érzéseimet. Inkább magamba fojtok mindent, és félek, hogy egy nap eljutok odáig, hogy ki fog törni a testemben szunnyadó vulkán, a forró láva pedig elborít mindent s mindenkit majd. De ez - saját véleményem szerint - még messze van. Elég messze ahhoz, hogy továbbra is úgy éljem az életemet, mint eddig. A hófehér bőrű, égővörös hajú lány életét, aki nem büszkélkedhet igaz barátokkal, aki elvesztette egyetlen kincsét, és, aki talán soha sem lesz már olyan, mint amilyen kisgyermekként volt. Nézz rám! Azt mondják szép vagyok. Szép az arcom, szépek a szemeim. Nem értek egyet! A szépség nem kívülről fakad, akárki akármit is gondol. A belső szépség sokkal fontosabb. Csupán az a baj, hogy úgy érzem, már a belső szépségem is hanyatlásnak indult. Egy nap, megszűnik. Mint ahogyan én is. A testem. A lelkem. Minden. Mondhatjátok, hogy depressziós vagyok. Talán igen. Meglehet. De, ha ti éltétek volna át ugyanazt, mint én, nem hiszem, hogy sokban különböznétek tőlem. Én elviselek mindent. Én viszem a terhet, a saját terhemet, ami erősen s keményen nyomja a vállamat.
ET/Szj. példa

Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.Minimum 400 szó, nem lehet hozott.


Vissza az elejére Go down
 
Brehlik Edina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: félkész karik-
Ugrás: