Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Nádai Mirabella EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Nádai Mirabella EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Nádai Mirabella EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Nádai Mirabella EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Nádai Mirabella EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Nádai Mirabella EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Nádai Mirabella EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Nádai Mirabella EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Nádai Mirabella EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Fekete Linda
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Márton Ivett
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Szabó Leila
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Tóth Natália
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Nádai Mirabella I_vote_lcapNádai Mirabella I_voting_barNádai Mirabella I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Nádai Mirabella

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nádai Mirabella
Zene szak
Zene szak
Nádai Mirabella


♫ Hozzászólásaim : 10
Join date : 2012. Oct. 31.

Nádai Mirabella Empty
TémanyitásTárgy: Nádai Mirabella   Nádai Mirabella EmptySzer. Okt. 31, 2012 5:38 am





NÁDAI MIRABELLA




Revolution.

AVRIL LAVIGNE











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Hollywood, 1994.03.14.
KOR: 18
CSOPORT: Zene tagozat
OSZTÁLY: 12. zeneosztály
KARAKTER: Eredeti


Egy kis kiegészítés

BECENEVEK: Míra, Mia, Bella
SZERET: Énekelni, táncolni, gitározni, zongorázni, őrültségeket elkövetni, balhékba keveredni. Szeretem a felfordulást és az epres joghurtot.
NEM SZERET: Szabályokat betartani, mások elvárásainak megfelelni. Utálom, ha megmondják mások mit tegyek és mit ne.
BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, francia
TITOK: Azt hitted mi?




Jellemem

Olyan vagyok, mint egy kaméleon. Mint mindenkinek nekem is van jó és rossz tulajdonságom. Sajnálatos módon nekem az utóbbiból több jutott. Akaratos vagyok, ami azzal jár, hogy kiállok a magam igazáért. Szókimondó vagyok, így ami a szívemen az a számon. Ez legtöbbször rosszul sül el. A hirtelen, meggondolatlan véleménynyilvánításommal gyakran sértem meg a szeretteimet is akaratlanul. Ilyen vagyok! Nehéz kiigazodni rajtam, hisz túl sok az olyan érzelmi kilengésem, amit senki sem ért meg. Ha dühös vagyok csapkodok, török, zúzok. Ilyenkor jobb megtartani a tisztes távolságot. Mindezek mellett óriási nagy szívem van. Törődöm azokkal, akik velem is. Ha valaki kiérdemli a barátságomat, mindent megteszek érte. Megvédem, bevédem, akár ölök is érte! Sokat beszélek, így könnyen ismerkedem. A csinos lányok mellett én elveszem. Nem vagyok oda a legújabb divatért és a romantikus vacsik sem hoznak lázba. Szeretem, ha valaki képes önmagát adni és nem másnak akar megfelelni. Vonzom a zűröket, így kijelenthetem: A bajos csaj megérkezett!




Előtörténetem/Szerepjáték példám

A nap sütött, a madarak csicseregtek és az ébresztőórám-mint minden reggel- hangos zöreje keltett. A fejemre húztam a párnát és a nyüszítésemmel próbáltam a világ tudtára adni, hogy még nem készültem fel.
Képtelen vagyok rá.
Gondoltam és végül úgy döntöttem, hogy visszaalszom. A tervemnek lőttek, ugyanis a következő pillanatban lépteket hallottam.
- Ébresztő, dagadt! -
Szólított a bátyám az egyik legtalálóbb és legkedvesebb becenéven.
- Hagyj békén és húzz már ki a szobámból!-
Tudom nem voltam túl kedves, de dühös leszek, ha valaki nem hagy aludni. Amúgy is: Szeretem a bátyámat piszkálni.
- Ugye nem akarod, hogy ..-
Tette fel a kérdést, de mielőtt befejezhette volna én már válaszoltam is.
- De!-
Hangom határozott volt és pimasz. Szemeimet becsuktam és próbáltam visszatalálni az álmok szigetére, de mielőtt ez megtörténhetett volna Alex intézkedett. Miután kiment a szobámból egy pohár vízzel tért vissza, ami végül az ágyamban landolt.
- Te hülye vagy?-
A kérdésem természetesen költői volt. Az ágyneműm vizes lett, ráadásul a víz nagy része a pofámat érte. Az arcom égett a dühtől. Kiugrottam az ágyamból, majd neki estem Alexnak. Ütöttem, rúgtam, de nem sokat értem vele szemben. Miközben én szidtam, ő csak nevetett rajtam.
- Felvételi, hugica!-
Csak ennyit mondott miután összekuszálta a hajam és az ágyra dobott. A szobából kimenetelét az én üvöltésem kísérte. Tudtam, hogy igaza van, de nincs az a pénz, hogy én ezt belássam. Már a felvételi gondolatától is rettegtem, így fogalmam sem volt mit tehetnék annak érdekében, hogy elkerülhessem. Alex eltökélt volt és esélyét sem láttam annak, hogy annyiban hagyná azt, hogy kihagyom. Végül úgy döntöttem, hogy ideje készülődni és majd lesz, aminek lennie kell. Bementem a fürdőbe megmostam az arcom, fogat mostam és kifésültem a hajam. Kiválasztottam az alkalomhoz illő ruhát, ami nem volt más, mint egy rózsaszín dorkó, rózsaszín tütüvel és fekete trikóval. Mindezt a karkötőimmel ötvözve. Stílusos, egyedi, akár csak én. Indulásra kész voltam. Legalábbis jó volt ezt hangoztatni. Ledőltem az ágyra és a gondolataimba merültem. Eszembe jutott milyen volt, amikor anyu és apu biztatott. Amikor ők velünk voltak minden könnyebb volt. Beugrott a baleset és a tudat, hogy csak én éltem túl a szívembe hasított. Egy könnycsepp gördült le az arcomon, amikor lepergett előttem az autók összecsapódása. Mások csodának, én balszerencsének nevezem azt, hogy még élek. Alex lépteit hallottam, így felültem az ágyon és letöröltem a könnyeim. Öltözékemet megpillantva elmosolyodott és megrázta a fejét. Ő sosem értette miért öltözködöm így. Mindig azt mondta, hogy olyan vagyok, mint egy őrült. Alex az, aki mindent elintéz. Velem ellentétben ő felelősségteljes és érett. Szüleink halála után ő vette át a rólam való gondoskodás szerepét. Munkába állt és feladta az álmait, az én álmaimért.
- Eljött az idő, hogy bizonyíts.-
Ahogy ezt kimondta láttam a szemében a csillogást. Tudtam, hogy hisz bennem és ez boldogsággal töltött el. Odarohantam hozzá és szorosan átöleltem.
- Na most már elég lesz. -
Szólalt meg szemétkedve, amikor már hosszasra nyúlt az ölelésem. Én felhúzott orral ütöttem meg a vállát, de a komolyságot hamar átvette a nevetésem. A szobát, amit eddig a kétségbeesés és a reménytelenség töltött el, boldog hahotázás zengte be.


Vissza az elejére Go down
Fekete Linda
Színjátszós
Színjátszós
Fekete Linda


♫ Hozzászólásaim : 42
Join date : 2012. Oct. 18.

Nádai Mirabella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nádai Mirabella   Nádai Mirabella EmptySzer. Okt. 31, 2012 10:31 am

Elfogadva! Foglalj avit, titulust, töltsd ki.a profilodat, éa menj az évnyitóra! (:
Vissza az elejére Go down
 
Nádai Mirabella
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: