Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Nico Rodrigo Bram EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Nico Rodrigo Bram EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Nico Rodrigo Bram EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Nico Rodrigo Bram EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Nico Rodrigo Bram EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Nico Rodrigo Bram EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Nico Rodrigo Bram EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Nico Rodrigo Bram EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Nico Rodrigo Bram EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Fekete Linda
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Márton Ivett
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Szabó Leila
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Tóth Natália
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Nico Rodrigo Bram I_vote_lcapNico Rodrigo Bram I_voting_barNico Rodrigo Bram I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Nico Rodrigo Bram

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nico Rodrigo Bram
Színjátszós
Színjátszós
Nico Rodrigo Bram


♫ Hozzászólásaim : 11
Join date : 2012. Oct. 30.
Age : 29

Nico Rodrigo Bram Empty
TémanyitásTárgy: Nico Rodrigo Bram   Nico Rodrigo Bram EmptySzer. Okt. 31, 2012 5:23 am





Nico Rodrigo Bram




Mr. Fantastic

Mario Casas











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ:Madrid, 1994. Szeptember 9.
KOR: 18
CSOPORT: Színjátszósok
OSZTÁLY: 12. színészosztály
KARAKTER: Eredeti


Egy kis kiegészítés

BECENEVEKNico, Rod
SZERET:Színészkedés
Zene
Pia
Cigi
NEM SZERET:
Idegesítő emberek
Visszabeszélés
BESZÉLT NYELVEK:Spanyol, Magyar
TITOK:Ember legyen a talpán, aki kirángatja belőlem…




Jellemem

Hát, akkor kezdjük… Nem mondhatnám, hogy az emberek könnyen megértik a stílusomat, sőt. Még sokszor én se értem magamat, de a környezetemben élők ezt már megszokták. Általában, hogyha kinyitom a számat, akkor sok hülyeség jön ki a számon. Ezért is szoktam csendes társként alkalmazkodni az emberekhez. Csak hát, a mostani időkben, hogyha csoportosan vagyunk, akkor a pia beszél belőlem, és az nem feltétlen jó, mert akkor olyanokat is kifecsegek, amiket nem akarok nyilvánosságra hozni. És ez már nem egyszer fordult elő, de a jó társamról, az alkoholról sose mondtam le miatta. Egyetlen jó barátomat oda nem adom senkinek, túl sokat költöttem rá. Viszonylag nyugodt léleknek tartom magamat, de nem feltétlen szeretem, hogyha az emberek nyíltan kimondják felém a véleményüket, mert akkor nem kell tartaniuk attól, hogy visszaszólok. Olykor öklöm erősségét is megmutatom az illetékesnek, nem azért dolgoztam velük minden nap, hogy csak úgy kárba vesszen. Mindezek mellett, nem csak ehhez használom, hiszen melyik lánynak nem tetszenek a jól kidolgozott izomzatok?





Előtörténetem/Szerepjáték példám

1994. Szeptember 9.-én láttam meg a napvilágot Madrid egyik kórházában. Majdnem száz százalékok spanyol vér csörgedezik az ereimben, de ük nagyanyám magyar volt, így egy kis rész a magyar földhöz köt. Ennek ellenére, még egyszer se tettem be oda a lábamat, mondjuk, túlzottan nem is hiányoltam, nem sok jót hallottam onnan. Úgyhogy, ennyit is a magyar származásomról, beszéljünk inkább arról, ami jobban a szülőföldemhez köt. Nem mondhatnám, hogy egy tanyasi családból származok, pénzünk volt bőven, amit általában ki is használtunk. Mind a két ősömnek jól fizető állása volt, így tettünk szert nagy mennyiségű pénzre, melynek egy részét az én neveltetésembe ölték. Nem volt elég egyszer elmondani nekik, hogy mégse lenne túl jó ötlet a kölköt magán iskolába járatni, ezért az iskolás éveim felét ott töltöttem le. Aztán, sokszoros átbeszélés után, de úgy döntöttek, hogy a kölöknek barátok is kénének, úgyhogy normális körülmények között kezdtek iskolába járatni. Csak aztán be kellett látniuk, hogy az édes pici fiúkból, akit minden áron a jó irányba akartak terelni, mégse az lett, amit ők akartak. Rossz csoportba kerültem, talán túl rosszba is, mert nem egyszer vittek be, de csak pár órányira, mert nem volt megfelelő a korom. Ekkor már az alkohol került az életem középpontjába, a cigivel párhuzamosan. Pedig még csak a tizennegyedik életévemet töltöttem be. Na mindegy, ez van, ez kell szeretni. Manapság már túl könnyen kerülnek a kisebb korúak is cigi közelbe. Aztán, már én is beláttam, hogy nem feltétlen csak a különféle lányok felszedése a lényeg, hanem a tanulásra is kéne időt fordítani, mert az foglya kitenni a jövőmet. Nem sokkal később elkezdtem színész szakon folytatni tanulmányaimat. Nem mondom, mindig is jó teljesítménnyel, és teljes szívvel fordultam e szakma felé, és minden színészt tiszteltem is, nem volt közöttük kivétel. És, mivel hasonló tudást szeretnék elsajátítani, minden erőmet erre, és a testem építésére használtam. Mivel, azért mégis jobban esik egy embernek, hogyha egy kiegyensúlyozott tagot lát a színpadon, netalán tán a képernyőn. De azért nem mondom, közben a pia, és a cigi is jelentős részt foglaltak el az életemben, de már nem ezek voltak a fénypontban. Szinte minden tiszteletemet elvesztettem e miatt a haverjaim miatt, de annál inkább bejövős lettem a lányok körében. Csak azt nem tudom, hogy mi változott ez idő alatt. Na mindegy, biztos ez is csak egy furcsa szokásuk. De aztán, az ősöket áthelyezték spanyolból Magyarországba. El lehet képzelni, hogy ennek mennyire örültem. Már az alatt a tizennyolc év alatt teljesen hozzászoktam a társasághoz, jó eredményeket is értem el a színészi csoportban, erre mindennek vége lett. Szuper… De aztán rátaláltam egy kivételes iskolára, ez a Sunshine gimnázium volt. Az utasításokra el is mentem, majd jó eredményekkel visszatérve vártam a levelet, amit megkaptam két héten belül. Jó volt azt pár sort olvasni, melynek alapján kiderült, hogy fel lettem véve. Rögtön meg is változtattam útirányomat, és a gimnázium felé vettem utamat, a színész szakon.

Vissza az elejére Go down
Fekete Linda
Színjátszós
Színjátszós
Fekete Linda


♫ Hozzászólásaim : 42
Join date : 2012. Oct. 18.

Nico Rodrigo Bram Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nico Rodrigo Bram   Nico Rodrigo Bram EmptySzer. Okt. 31, 2012 6:03 am

Elfogadva! Foglalj avatart, titulust, töltsd ki a profilod, és mehetsz játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Nico Rodrigo Bram
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: