Sztárrá akarsz válni? Itt a helyed! A Sunshine biztosítja a sikert az énekeseknek, a zenészeknek, a táncosoknak és a színészeknek is!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Blah Blah Blah
chat
Who’s the boss?
staff


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Kedd Okt. 23, 2012 6:53 am-kor volt itt.
Társoldalak
barátok
where we belong

Legutóbbi témák
» Activity Check! Maradsz?
Czeglédi Medárd Soma EmptySzer. Márc. 20, 2013 11:36 am by Gyetvai Rózabella

» Vámpírnaplók ~ az idő nyerése
Czeglédi Medárd Soma EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:27 am by Fekete Linda

» American Horror Story
Czeglédi Medárd Soma EmptyPént. Jan. 04, 2013 5:23 am by Fekete Linda

» I dreamed a dream
Czeglédi Medárd Soma EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:55 am by Tóth Natália

» Játszótárskereső
Czeglédi Medárd Soma EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:56 am by Alexandra Woo

» Titulusfoglaló
Czeglédi Medárd Soma EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:39 am by Alexandra Woo

» Avatarfoglaló
Czeglédi Medárd Soma EmptySzomb. Dec. 29, 2012 8:37 am by Alexandra Woo

» Alexandra Woo (kész)
Czeglédi Medárd Soma EmptySzomb. Dec. 29, 2012 12:33 am by Fekete Linda

» teljesen kéész
Czeglédi Medárd Soma EmptySzer. Dec. 19, 2012 6:04 am by Lengyel Nina

Credits - ne lopj!
köszönet
Az oldal ötletét köszönhetitek James Hutton igazgató úrnak, aki meg is teremtette az oldalt Nina és Ivett segítségével. De nagyon sokat tett Véghváry Hanna is, aki csodálatossá varázsolta a Sunshine világát. Köszönjük!
Top posters
James Hutton
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Fekete Linda
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Lengyel Nina
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Márton Ivett
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Szabó Leila
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Nagy B. Dominic
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Tóth Natália
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Nagy M. Hunor
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Véghváry Hanna
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
Kósa L. Emma
Czeglédi Medárd Soma I_vote_lcapCzeglédi Medárd Soma I_voting_barCzeglédi Medárd Soma I_vote_rcap 
statisztika
arányok
  • Lányok: 16
  • Fiúk: 13
  • Ének szakosok: 8
  • Tánc szakosok: 4
  • Hangszeresek: 4
  • Színjátszósok: 8
  • Tanárok: 3
  • Kívülállók: 2

 

 Czeglédi Medárd Soma

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Czeglédi Medárd Soma
Színjátszós
Színjátszós
Czeglédi Medárd Soma


♫ Hozzászólásaim : 6
Join date : 2012. Oct. 28.

Czeglédi Medárd Soma Empty
TémanyitásTárgy: Czeglédi Medárd Soma   Czeglédi Medárd Soma EmptyVas. Okt. 28, 2012 5:20 am





CZEGLÉDI MEDÁRD

SOMA




MR. BITCH PLEASE

ASH STYMEST











Pár adat rólam

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Magyarország, Siófok. / 1995. november 10.
KOR: tizenhét
CSOPORT: színjátszósok
OSZTÁLY: pl. 11. színészosztály'
KARAKTER: eredeti



Egy kis kiegészítés

BECENEVEK Medi vagy Medárd. A Soma nevemet nem szeretem, nem igazán használom
SZERET:
# cigaretta, alkohol
# lányok, nők, barátok
# színészkedni, zenélni, olvasni
# musicalek, operettek, színművek
# olvasni, úszni, táncolni
# epres turmix, ribizli lé
# csokoládé, torták, nutella
# gitározni, enni, aludni
# iskolai rendezvények, bulik, McDonalds
# kávé, filmek, kínai kaja
NEM SZERET:
# unalom, felvágás
# párizsi, borjúhús, betűleves
# anime, manga
# tök, zöldbab, retek
# macska, egér, patkány
# joghurt, puding
# fizika, kémia, tesi
# parancsolgatás
# dinnyés rágó, meggyes cukor
# meggy, egres, szilva
BESZÉLT NYELVEK:
# magyar
# angol
# német
TITOK:
# több mint 10 tetoválásom van a testem több pontján
# négy csajnak lett volna tőlem gyereke, ha nem vetetik el
# az édesanyám angliai volt





Jellemem

Megkérdeztem három embert mit gondol rólam, íme:
~Ó. Medi drágám! Imádom ezt a srácot, egészen kicsi kora óta én vagyok anyja helyett az anyja! Rendes fiú, csak a hozzáállásával van baj! Lusta dög, a szobája, mint a csatatér, de a testvérei nagyon imádják. Szerintem szerethető forma a fiú, csak ne lenne néha ilyen flegma! Megbízható az biztos, az összes vagyonom rá bíznám, tudom, hogy sose lopna meg, nem az ő műfaja, de azért a sok bulizásból abba hagyhatna. Nyáron csak este látni. Reggel alszik, éjjel meg megy bulizni, aztán leissza és a rendőrök hozzák haza. Én mondtam neki, hogy a mája, az nem fogja bírni, de hallgat rám ez a gyerek? Majd kinövi, most lázad a lelkem! ~ Czeglédiné Bocskor Maja | 34 | nevelő anya
~ Medárddal mostanában nagyon elszaladt a ló. Lázong és olyan lusta, mint a dög! A cigaretta mindig ott lóg ki a szájából, és egész nyáron nem látom. Azért küldtem ebbe az iskolába, hogy valamelyst megnevelődjön és tanuljon tiszteletet. Olyan tiszteletlen, rá sem ismerek, meg flegma. Én javító intézetbe akartam küldeni, ez nem állapot de a nejem, na ő nem akarta. Azt mondja, hogy Medi most lázad, de szerintem a tinédzserkori lázadások nem tartanak négy évnél tovább! Amúgy ha ezeket nem nézzük rendes fiú, szereti a testvéreit, és barátságos, de a pimaszsága, meg a neveletlensége! Olyan akaratos és makacs, hogy ilyen ember a Földön még nem volt! Nagy a szája, akkora, mint a bécsi kapu, és úgy tud feleselni, és ordítani.. Megőszülök ettől a gyerektől! ~ Czeglédi Soma Géza | 40| édesapa
~ Medi az én nagy, okos és vicces bátyám! Csak néha olyan fura. Ha megkérem, hogy babázzunk, akkor mindig meg akarja ölni Kati babát, és én sírva fakadok. De amúgy jó vele játszani, mert vicces, és nem érdekli a játékszabály. Nagyon bolond és buta, mert nem tudja, hogy kell játszani a Bakugánnal, pedig a fiúk mindig ezzel játszanak. Mindig azt mondja, hogy ő is szokott játszani, csak ő nagylányokkal a sötétben, biztos bújócskáznak.. Apa mindig azt mondja, hogy Medi rossz, nagyon rossz, de szerintem nem az. Ő már nagy, és jó ember, mert mindig beöltözik télapónak! Azt tudom, hogy nem szeret sportolni, és hogy mindig szívja a ropikat, meg issza azt a valamit, amit én nem ihatok még. Nagyon sokat sírok, hogy nem itt lakik velünk, de nyáron mindig olyan nagyon sokat játszunk, hogy az anyu kéri, hogy fejezzük be. Ha nagy leszek, olyan akarok lenni, mint Medi! ~ Czeglédi Noémi Ida | 6| kishúg

Mindent összevetve a családom szerint lázadok, szerintem ez nem így van. Ez az életformám. Cigizek és minden buliban ott vagyok. Abban persze igazuk van, hogy néha flegma vagyok, és nagyon lusta, de a színészkedést szeretem. Tudom, hogy nagyon sokat tudok dumálni, vissza pofázok és tiszteletlen vagyok, de aki nem bír az ne szóljon hozzám. Ennyi.





Előtörténetem/Szerepjáték példám

~Felvételi elbeszélgetés~
Én következtem. Apám idegesen rágta a rágóját, én pedig zsebre vágott kézzel indultam el a nagy kék ajtó felé, ahonnan egy idős hölgy mosolygott rám, de ahogy észrevette a karomon lévő tetoválásokat kiült az arcára a döbbenet. Én elfojtottam egy vigyort, és illedelmesen kihúztam a zsebemből a kezem, de a járásom még mindig azt sugallta, hogy nem igazán érdekel ez az egész dolog.
-Jó napot!- Bent három tanár ült. Egy idős nő vörös, göndör hajjal és kék szeme a pápaszeme mögül méregetett végig szigorúan. Az ajka amely olyan vörösre volt rúzsozva, mint a vér elégedetlenül húzódott fura fintorba, míg kövérkés ujjai máris írásnak kezdett. Azt igazából nem láttam, hogy milyen toll volt a kezében, mert az eltűnt a sonkái között. A másik egy férfi volt, úgy harminc éves lehetett, barna haja és barna szeme volt, de ő is szemüveges volt. Fesztelenül mosolygott, és a szemével invitált még beljebb. Nem voltak előítéletei, nem gondolt rólam semmit, csak érdekeltem. Már is szimpatikusabb ez a tanár. A harmadik egy fiatal huszonhat év körüli szőke hajú, barna szemű nő volt. A haja kontyba volt fogva, nem volt rajta smink és olyan rusnya volt, mint a szomszéd macska, de kedvesen mosolygott, és az ajkát harapdálta. A teremben még két srác foglalt helyet. Egyidősek lehettek és gondolom az iskolába járnak. Mindkettőnek barna haja és barna szeme volt, de míg a tanár úr mellett ülőnek precízen föl volt zselézve, addig a másiknak esetlenül lógott a szemébe. Mindketten elégedetten vigyorogtak rám, és intettek.
- ’Napot!- Húztam föl egy kicsit a gatyámat. Szokáshoz híven nem hordtam övet, a gatyám le volt csúszva, a pólómat meg kissé lejjebb rángattam aztán pedig levágtam magamat a székre. Kissé lecsúsztam a lábamat nagy terpeszbe tettem, a hajamba túrtam majd a kezemet a combomra helyeztem és vártam, hogy mi lesz most.
-Mi a neved fiam? Mesélj magadról és a családodról, hol születtél, hol laksz..- Köhintett hidegen a kövér idős hölgy, én pedig felvontam a szemöldökömet, aztán angyot sóhajtva összefontam magam előtt a kezemet, és kihívóan a szemébe néztem. Láttam, hogy az ajka idegesen megremeg, és a vaskos ujjai erőszakosan kulcsolódik a tollra.
-Czeglédi Medárd Som vagyok, tizenhat éves. Medi a becenevem, Magyarországon élek és Siófokon születtem. Eddig a Vadrózsa Kálmán Katolikus és Evangélikus Gimnázium és Kollégium tanulója voltam, de mivel ez a Balatonnál volt, nem voltam kollegista. Az apám úgy gondolta, hogy az iskola nem olyan volt, mint várta, így szerette volna ha egy sokkal jobb és erősebb, szakosodott iskolába kerülnék, éppen ezért jelentkezem át ide..- Tiszta betanult szöveg. Az egész idefelé vezető úton ezt hallgattam. Az apám a számba rágta a dolgot. Az teljesen igaz, hogy a Vadrózsa Kálmán-ba jártam, ami egy katolikus és evangélikus iskola, de semmit nem fordítanak a hittanra. Igazából a suliban, sem apácák meg papok tanítanak, csak annyi, hogy Vadrózsa István az iskola alapítójának fia az igazgató. Elméletileg amíg az apja volt az igazgató, az ország legjobb sulija volt a Rózsa Kálmán, most viszont legrosszabb napjait éli. A suli semmi figyelmet nem fordít a diákok fegyelmezésére és viselkedésére, miután az egész tanári kart lecserélte István’bá. Személy szerint az én kedvenc tanárom volt, a törit tanította, és olyan rondán beszélt, hogy szegény kilencedikesek féltek tőle..
-A szüleim Czeglédi Soma cégvállalat tulajdonos és Angela Vemper és fogalmam sincs mi van vele, kábé négy éves koromban lelépett. Az anyám most apám felesége Czeglédiné Bocskor Maja, akinek az országban több péksége van. Van három kistestvérem. Czeglédi Noémi, Lili és Zsófia akik 7, 5 és 3 évesek.- Ezt nem tanultam be, épp ezért volt ennyire flegma és nem törődöm. Ha apám hallotta volna, szerintem imádkozott volna, hogy süketek legyenek a hangnememre illetően, de a kövér nő szemöldök rángásából ítélve nem voltak azok. A tanárúr elnézően mosolygott, míg az a fiatal ronda tanárnő feszengve jegyzetelt. A két srác felvihogott, én pedig dobtam feléjük egy elégedett vigyort. Úgy is tudom, hogy fel fognak venni, mert apa annyi támogatást ad ennek a sulinak, hogy bolondság lenne visszautasítaniuk.
-Régen úsztam, versenyeket nyertem, de abbahagytam. Tökéletesen beszélek magyarul angolul és németül, a régi sulimba a nyelvek nagyon fontosak voltak. Szeretem a színműveket, amire lehetett elmentem. Szeretek olvasni, és kritizálni, jó vagyok Földrajzból, és nem tudok görkorcsolyázni..- Kis gondolkodás nélkül mondtam ami a számra jött, nem törődtem a szöveggel amit apa betanított. Elméletileg jó benyomást kellett volna keltenem, de szerintem ez nem igazán sikerült. Mármint a pasi tanár elég jót szórakozott, de a két nő nem díjazta. A diákok, röhögtek.
-Tetoválás mániám van, nem tudom abba hagyni. Minden testrészemen van egy tetkó, de szerintem a tanárnő nem akarná látni.. régen volt egy bandám még a Vadrózsában, de tavaly feloszlott négy csaj miatt..- Akik a bandatagok barátnői voltak, én meg mindent megdöngettem. Tudom nem szép, de kit érdekel? Nemet kellett volna mondaniuk és ennyi. Kicsit vicces, hogy a négy csaj négy hónap alatt volt meg, és mind a négy terhes is lett. Erről rajtunk kívül senki sem tud, rávettem mindegyiket, hogy vetessék el a gyereket, nem igazán volt nehéz győzködni őket, hiszen nem hiszem, hogy idő előtt anyák akartak volna lenni, meg nem akarták, hogy kicsapják őket a suliból. Igazából akik a Kálmánba jártak azok mind imádták a sulit, bár az kétségen kívüli, hogy mindenki a rossz irányba sodródott. Négy kikötés volt, amit be kellett kötelezően tartani, különben kicsapnak: terhesség kizárva, tanár bántalmazás tilos, kötelező két nyelv tanulás felsőfokon és tanárral szexuális kapcsolatot létesíteni nem megengedett.
-Igen azt látom Medárd!- Húzta föl az orrát a nagy kövér nő. -Nem is tudom, minek hívtuk be magát, az édesapja elég jól ért a megvesztegetéshez azt hiszem..- Folytatta csevegve. - De majd én meg nevelem magát! Na tűnjön innen!- Hessegetett kifelé, én pedig vigyorogva, felálltam és lusta járással kisétáltam.
-Viszlát!- Kiáltottam, és becsaptam az ajtót. Kicsit hangosra sikeredett, beleremegett az egész suli. -Zsír volt..- Vetettem oda apának, aztán meg sem várva siettem kifelé, hogy mihamarabb rágyújthassak.





Vissza az elejére Go down
Márton Ivett
Tánc szak
Tánc szak
Márton Ivett


♫ Egy kép rólam : Czeglédi Medárd Soma Tumblr_m4gcrl2ww11rnno2w
♫ Hozzászólásaim : 39
Join date : 2012. Sep. 20.
Age : 27
♫ Itt találsz meg : Ezen a szent helyen :PP

Czeglédi Medárd Soma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Czeglédi Medárd Soma   Czeglédi Medárd Soma EmptyVas. Okt. 28, 2012 5:49 am

Elfogadva! Foglalj avatart, titulust, és menj játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Czeglédi Medárd Soma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sunshine Szakképző Iskola :: karakterek :: Elfogadottak-
Ugrás: